Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 16 éves múltam és szeretnék...

16 éves múltam és szeretnék elköltözni otthonról a párommal, de anyám nem enged. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már együtt vagyunk egy ideje a párommal,és együtt élünk nálam.Anya elveszi az összes pénzünket és nem tudunk semmit venni.Elszeretnék költözni,de rendőröket hívott ránk.Van esetleg valamilyen megoldás,hogy szülő nélkül is el lehessen költözni? Esetleg a párommal csinálhatunk valamit ami jogosít minket a távozásra?

#költözés #családi botrány #anyós/anya agresszív viszakozása.
2015. nov. 9. 09:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Mit lehet tenni? Lehet várni türelmesen. Ha elkezdtek dolgozni, akkor úgy számoljatok, hogy egy háztartás fenntartásához min. 200ezer ft havi bevétel kell, mert arról gondolom fogalmatok nincs, hogy mit csinálnátok, ha kívül lennétek a kapun. Előre kell gondolkodni.
2015. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
A "párod" bármikor távozhat. Nélküled.
2015. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 rrrrrreennnnn ***** válasza:
97%

Anyàd jol elb..a!! Megengedi,h együtt éljetek NÂLAD:-):-):-)

De mégis milyen pénzt vesz el?Eladtad a plüssmackòidat még kisebb lànyoknak?:-)

Valamelyik Kommentelő ìrta,hogy "majd ha leérettségizel"

Oh,Kedves Hozzâszòlô!!!! Előbb lesz purdé mint èrettségi...

Hova akarsz menni?Albérletbe? Ès hàztartàst vezetni?A jâték edénykészleteddel?Agyad annyi sincs,mint egy hàromévesnek.

2015. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Roma e vagy
2015. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%
Sztem tok mindegy utolso szomszédom 14e eves Magyar lany terhes apa jelölt tobb van 😆
2015. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%
Nahát, kérdező, én meg 56 múltam, és még nem repültem vitorlázó repülővel, nem ugrottam ejtőernyővel, sőt még a mélytengeri búvárkodás is várat magára. Most mondd!
2015. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 veterán vas ***** válasza:
95%

Bakker, ez a Miquel csávó pont olyan elmaradott mint én. Nem is tudom, mit keresünk még ezen a bolygón? ;)


A kérdezőnek:

-a "nálam" kifejezést úgy értsem, tiéd a ház, Mamád csak szívességi használó, talán még albérletet sem fizet?

-az "elveszi az összes pénzünket" annyit tesz, hogy Te havi 200-300-at keresel amit Mamád lenyúl?

Nahát, ez csúnya dolog!

Legjobb megoldás följelenti Mamádat, jogtalan lakáshasználatért és lopásért.


Ugye milyen egyszerű?........ vagy nem? :(

2015. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
Ez a troll sokadszor teszi fel ugyanezt a kamu kérdést.
2015. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
18%
Troll vagy sem, lényegtelen, szórakoztat az egyszerűségével :)
2015. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Úgy értettem,hogy velük él.Az ő fizetését (mivel dolgozik) és az én ösztöndíjamat+ minden egyéb befolyó összeget vesznek el tőlünk ami összeszámolva 200 ezer forint/hó.

A páromnak már van saját lakása.2 éve vagyunk együtt,és már régebb óta ismerem.

2015. nov. 11. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!