Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem hagy elni az anyosom, miert?

Nem hagy elni az anyosom, miert?

Figyelt kérdés
En mar kikaszulok tole (kozos hazban elunk anyosommal)van egy 1eves fiunk mindig bele szol mindenbe de persze mknden nap mast mond pl.:egyik nap azt mondja hogy a gyereket egesznap fogni kell mert parszor elesett oke 1hetig fogom szinte allandoan utana mondja hogy hogy elbasztam a gyereket egesznap rajtam log stb stb..
2015. nov. 12. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor ne hallgass rá, ha úgyis össze-vissza beszél. Sajnos vagy kibírod, vagy elköltöztök.
2015. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
minek hallgatsz rá ilyen szinten? jó hogy bólogatsz vagy 1 napig úgy teszel mintha, de 1 hétig:D megérdemled,őszintén
2015. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"Nem hagy elni az anyosom, miert?"

Azért, mert még gyereknek tekint. Szülsz egyet a semmire anyós jóindulatára alapozva, persze hogy nem tekint így felelősségteljes felnőtt embernek és beleszól.

Menj vissza dolgozni amint lehet és költözzetek külön, ideje leszakadni a nagyszülők szoknyájáról. Lehet hogy anyós kibírhatatlan és bunkó (ezt nem vitatom, te tudod jobban), de az ő házában nem határozhatod meg, hogy miről beszélhet.

2015. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Te sem lehetsz több 22-nél, eltaláltam?
2015. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez a van rajtad sapka - nincs rajtad sapka tipikus esete. Egyik füleden be, a másikon ki az okoskodással és költözzetek el.
2015. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
költözzetek el, és nem fog beleszólni, ilyen egyszerű:-)Míg az ő nyakára szültök, el kell ezt viselni.
2015. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem teszed helyre. Persze, ha az ő házában élsz, ezt elég nehéz kivitelezni. Úgyhogy vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2015. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tudtok okoskodni,nem 22eves vagyok es kepzeld el,hogy muszajbol koltoztunk ide nem jo kedvunkbol ha megtehetnem,hogy jelen pillantban elkoltozzek meg tennem.hat ne haragudj mi fizetjuk az osszes szamlat szoval szerintem nem biztos,hogy nekunk kene meg koszoni ha nem neki mert kulonben nem tudna rgyiket se fizetni
2015. nov. 12. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire önálló, tapasztalt és talpraesett vagy kedves kérdező, akkor nem kéne ide kiírnod a problémád, hanem megoldanád magad - de te cserébe "okoskázod" a válaszolókat, akik vették a fáradtságot és elolvasták a nyafogásod.


A válaszom a kérdésedre:

"Nem hagy elni az anyosom, miert?" - mert hagyod.

2015. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat ne haragudj ezeket en ia tudtam amiket leirtak azon kivul valami eretlmeset vartam de hat itt mindenki csak rossz indulatu tud lenni :) mert meg van mindenki elegedve az eletevel..:)gondolom mennyire:)
2015. nov. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!