Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem érti meg anyósom,...

Miért nem érti meg anyósom, hogy ne jöjjön be a szobába mikor etetem a babát?

Figyelt kérdés

Mivel a fèrjem itthon dolgozik anyósom is sokat van nálunk.

Semmi gond nincs vele amúgy, de rendszeresen akkor akar bejönni a szobába mikor szoptatok.

Szóltam már neki emiatt de egyik fülèn be a másikon ki.

Engem nagyon zavar, számomra ez intim dolog.

Mit tegyek, hog megèrtse?



2015. jún. 27. 19:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Zard be az ajtot.
2015. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Be van zárva, de benyit stb.

Kulcs nincsen az ajtónkhoz.

2015. jún. 27. 19:16
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

odatolsz elé egy fotelt és ha megpróbál bejönni, mondod hogy szoptatsz ha végeztél szólsz.

szerintem felnőtt ember meg kéne hogy értse

2015. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

Van 3 opció is összeveszés nélkül:


- legyen kulcs a szobához

- ha befele nyílik az ajtó egyszerűen tolj elé valamit, ha benyit akkor kiabálj ki, hogy bocsi anyuka, szoptatok!

- a drágalátos kis férjecskédben legyen már annyi tapintat, hogy szóljon az anyucikájának, hogy ne nyisson már rád. Ezt lehet közvetlenül is (most ne menj be), vagy közvetetten is (anya, nem kérsz inkább még egy szelet sütit?).


Az alternatív opció az, hogy egyszer jól kiakadsz rá és leüvöltöd a fejét, hogy hagyja már meg neked az intim szférádat. Amennyiben lehetséges, én az első és a harmadik opció felé hajlanék.

2015. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Most először îrok ki kèrdèst.


Tettekel èn is meg tudom oldani de inkább szeretnèm vele normálisan megèrtetni, elèg kellemetlen lesz hónapokon keresztül valamit az ajtó elè tolni stb.

2015. jún. 27. 19:25
 6/25 A kérdező kommentje:

A fèrjem nem egyszer szólt már rá.

Akkor egy kèt napig abba hagyja.

2015. jún. 27. 19:27
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
Kulcsot a legtöbb vasboltban lehet venni. A szoptatás meg a lehető legtermészetesebb dolgok egyike emlősállatoknál is.
2015. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Akkor bocsánat, de volt egy teljesen ugyanilyen kérdés pár hete, csak akkor az anyós házába lakott a kérdező.


Akkor egyszerűen csak megmondod neki, hogy téged zavar, ha nem kopog. Trükközhetsz, meg tologathatod a fotelt, de szerintem az elég nevetséges. Ő is nő, ő is szoptatta a férjedet, gondolom ő se mások előtt.

2015. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Lehet a kulcs egy jó megoldás lehet.


Nem tartom magam állatnak, îgy nálunk a szoptatás intim ès meghitt dolog.

2015. jún. 27. 19:30
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Még annyit, hogy annyiszor kell neki megmondani, míg fel nem fogja. Ha 2 havonta el kell, akkor el kell.
2015. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!