Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám anyáékkal...

Hogyan tudnám anyáékkal megbeszélni?

Figyelt kérdés
14/L vagyok nekem van egy 18 éves barátom és hát tök jól megvagyunk meg minden,apu meg anyu félt tőle és eltiltottak tőle.Félnek,hogy rám mozdul meg hogy közösülni szeretne velem a barátom és hát volt alkalom mikor apa meglátott vele sétálni és haza vitt és hát nagyon szeretem és a barátom nem fog velem addig közösülni amég én nem szeretném ezt már vele megbeszéltem.Hogy tudnám anyjáékkal megbeszélni ezt,hogy had legyek vele együtt,mert hát nagyon szeretem a barátomat és nem szeretném,hogy tönkre menjen a kapcsolatunk a szüleim miatt.kérlek segítsen valaki előre is köszönöm nagyon!

2014. nov. 23. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Valóban túl nagy a korkülönbség. Egy 18 éves felnőttnek más igényei vannak, mint egy 14 éves lánykának. Nagyon nem vagytok egy szinten. Neked még legalább 3-4 évig nem kéne szexelni, ezt ő nem fogja kibírni.
2014. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudom tudom,de még is hogy tudnám megoldani?:(
2014. nov. 23. 21:20
 3/20 anonim válasza:
44%
Hát van köztetek 4 év és szerintem ez is zavarja őket.Aggódnak miattad. Szerintem próbáld meg áthívni vacsorára hogy a szüleid lássák hogy jófej vagy hogy szereted. Utána beszéld meg velük hogy nagyon szereted és ne szkítsanak el tőle.
2014. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az elsővel. Sokszor szeretik átugrani a lépcsőfokokat a tinik, és már 15-16 évesen lefekszenek, pedig nekik is jobb, ha lépésről lépésre haladnak tovább. Szerinted meddig bírja egy felnőtt férfi a szexmentes kapcsolatot?


A ti korotokban ez nem ideális kapcsolat. Ha tíz évvel idősebbek lennétek, akkor nem lenne gond. Jelenleg túl sok a 4 év.


A szüleidnek igaza van....

2014. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Tudom de az a 4 év nem lenne olyan sok.Azt mondják a szerelemben nem számít a kor és hát az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni ezt a szüleim is tudják.
2014. nov. 23. 21:26
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

14 és 18 éves között számít a kor. 24-28 vagy 34-38 között már nem.


Te még túl kicsi vagy hozzá.

2014. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó megpróbálok valamit tenni,de elfelejteni biztos nem fogom. :(
2014. nov. 23. 21:30
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

4 év ugyan már miét lenne sok?

Bár az is igaz, hogy egy 14 éves még inkább gyerek, egy 18 éves már egy kicsit felnőtt.


Talán nem kell annyira elhamarkodni a dolgot, ha igazán szeretitek egymást, leszel még idősebb is, nem?

2014. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így gondolom,nem fogjuk elhamarkodni. :)
2014. nov. 23. 21:38
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
És kibírná a barátod szerinted 3-4 évet?
2014. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!