Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha jó viszonyban lennétek a...

Ha jó viszonyban lennétek a nagyszülőkkel és együtt élnétek, elköltöznétek csak azért, mert "így illik"?

Figyelt kérdés

Külön van minden: konyha, bejárat, vízóra, villanyóra.


Az alsó szinten élnek a nagyszülők ketten, a felső két szinten pedig a szülők két gyerekkel.


Ha nektek így megfelelő lenne, nem lennének viták, kölcsönösen segítenétek egymást akkor elköltöznétek?


2015. dec. 1. 13:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én nem laknék így, pedig jó a viszonyom a szüleimmel, közel is laknak, két utcányira, szóval gyakran látjuk egymást, és nincs is ezzel semmi bajom. De nem laknék velük egy házban. De ez én vagyok. Nekem abban semmi fura nincs, hogy egy kétgenerációs házat, amit direkt erre a célra építettek, arra használnak, amire való. A két család teljesen külön életet él, és jól is érzik magukat ott, ahol vannak, így nem is értem, miért lenne szükségszerű elköltözniük.
2015. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
én anyóson ismerve, min. 200 km távolság.Az egészséges.A mi esetünkben.
2015. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

10es válaszoló nekem csincs semmi bajom a családommal,nagyon is jo viszonyban vagyunk.


De valjuk be nagyon rtikasag az amikor együttélés alatt is megmarad a jo békés csaladi kapcsolat!

ez kb 100bol Max 2csalad.

Többségben van az hogy igenis együttélés alatt megmérgezi vagy a "családi kapcsolatot"vagy a Férj rs feleség kapcsolatát.


En ennek nem adtam meg a lehetőséget.

Ha egyszer valaki családot alapít akkor igenis legyen "külön"család es önálló életet elni.

Mert semmi garancia arra hogy az együttélés utan megmarad a jo kapcsolat a szülőkkel.... Es vallaljak a gyereket sorba mert hat tok jo minden...es amikor problema alad viszont mar nem tudnam lepni tovabb hisz alberletett keresni gyerekkel nem egyszerű!


Láthatod mar a kerdezonek van is 2gyereke es mivan ha egy x idő utan a kerdezonek majd dönteni kell nagyszülők vagy a férje?

En azert senkinek se nyalnám fényesre a segget hogy elfogadják a párom.. Vagy bar mi mas csak hogy egyutt eljek a nagyszulokkel.

Egyutt lehet élni bárkivel hosszas évekig csak akkor ha mindenbe bólogatnak a nagyszülők kéréseire!

De ez igy akkor sem egy különálló csalad hisz alkalmazkodni kell és "függnek" a nagyszuloktol!

2015. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Miért függnek tőlük?


Mivel így tudnak spórolni, ha megromlik a viszony el tudnak költözni.


A gyerekek 8 és 10 évesek.

2015. dec. 1. 14:22
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Életmbe nem mennék bele egy anyósosdiba. Soha!
2015. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

" Új munkahelye van, ott mondják neki hogy ez milyen furcsa, már rég el kellett volna költözni. De hogy miért, azt nem tudják megindokolni."


Az illik szó nem érdekel semmilyen területen. Mindenki élje úgy az életét, ahogyan akarja. Ha nekik így jó, és megvan a kellő önállóság, akkor semmi értelme költözni.


Én ezt a közelséget nem bírnám, de mondjuk az én anyukám se bírná, hogy ne adjon folyton tanácsot mindenben. Aztán ne sértődjön meg, mert szerinte sosem hallgatok rá. Nálam ez a kizáró ok. De ez én vagyok, attól másnak még lehet más a jó.

2015. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudjatok, én 280 ezret bevirítrottam, per hó. nem volt elég, fél évig csináltam, tönkrementem bele. mkimle szarta. soha többet nem versenyzek egy mamával.
2015. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%
soha nemérdekelt mi illik, nonkonformista vagyok, de nem önző.
2015. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez egyik félnek sem terhes, akkor nem költöznék, miért is?
2015. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
eleve nem élek együtt.
2015. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!