Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A ferjem szuleinel lakunk,van sajat lakasunk!Mikor megszuletett a gyerekunk idekoltoztunk anyosomekhoz a ketszintes csaladi hazukba.Mondvan h gyujtsunk nagyobb hazra/lakasra.Ok is igy tettek anno,amikor anyukajanal laktak.Mindenben segitettem terhesen,amikor dolgoztam es most gyerek mellol is.Viszont ugy erzem nem birom ezt tovabb es boldogtalan vagyok,hogy nem vezethetem a sajat haztartasom.Depresszios vagyok,mert egyre tobb igazsagtalansag er(velem hepciaskodik,a lanyat meg kenyezteti amikor o a legrendetlenebb,elkenyeztetett fruska) Gyerekre ra se nez,nem ajanlotta fel soha hvigyazna rosszul esik mindez es cselednek erzem magam.Pedig en ragaszkodnek hozzajuk es szerettem volna joban lenni veluk,mivel nekem nincs csaladom...
2015. dec. 1. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Van saját lakásotok és szeretnél önálló háztartást: mi a kérdés? Költözzetek el.


Ettől még lehettek nagyon jóban velük, attól hogy elköltöztök nem kell megszakítani minden kapcsolatot.

2015. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ami nem megy azt nem kell erőltetni, ez a köteles lenne vigyázni gyerekre dolgot viszont sosem értettem.a lényeg, hogy anyósod nem szeret ez van el kell fogadni és max visszavágni ha olyat tesz.

off: Mostanában az dívik a szülőknél, hogy felkapják a vizet, ha a nagyszülő nem teszi a "kötelességét" és vigyáz a kicsire. Érdekes ez nem volt a nagyszülő dolga régen és senki nem is várta el.A szülő örült, ha felajánlotta és ennyi.

2015. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van hova mennetek, tehát el kell költözni.
2015. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most alberlok lakjak,oket el kell kuldeni.Igy ugye nem sok eselyunk lesz nagyobb lakasra.Csak szar dolog,h regen ok minden segitseget megkaptak(ott lakhattak h gyujtsek a penzuket,vigyaztak a gyerekre amig dolgoztak...rossz h vki nem.ugyanezt akarja a gyerekenek) Ne ertsetek felre,en mindent sajat erombol szereztem meg es sosem kertem h vigyazzon az unokajara!Csak a kornyezetembe inkabb olyan anyak vannak akik rosszba vannak anyossal,nem adjak oda a gyereket...stb.En nem ilyen vagyok es megsincs igenye az unokajara,mas meg orulne!
2015. dec. 1. 15:22
 5/16 anonim ***** válasza:
de hat egyutt laktok..mindennap látja az unokáját. gondolom néha szokott neki enni adni, vagy leulni mellé..vagy csak elsétál a gyerek mellett?
2015. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elköltöznék abba a lakásba, a férjemmel vagy nélküle.
2015. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pont ez esik rosszul..Isten ments h rasozzam,8honapos a kicsi,de meg egyszer nem vigyazott ra amig elugrottam a boltba.Es igen sosem adott neki enni,nem jatszik vele,eli a sajat eletet mintha nem is lenne a gyerek.Ha meg mas dicseri h milyen gyogyonyoru unokaja van es milyen hazias menye,buszkelkedik es megjatsza magat...amig az illeto ott van!
2015. dec. 1. 15:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor mérlegelni kell. Mindkét döntésnek van előny és hátránya.


Ha visszamész dolgozni gyed után, akkor gondolom fogtok tudni újra félretenni, pl lakástakarékba. Így csak kicsit csúszik a nagyobb ház projekt. Nekem nem érné meg évekig így élni, inkább maradnék plusz pár évet a "kicsi" lakásban, de önállósodva.

2015. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szomoru,de valoszinuleg marad h koltozunk!Nem tudom lesz e eselyunk igy nagyobbra,de mar ez sem erdekel
2015. dec. 1. 15:34
 10/16 anonim ***** válasza:
inkabb laknak addig egy szobában, vagy vennék fel hitelt
2015. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!