Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti milyen viszonyban vagytok...

Ti milyen viszonyban vagytok az anyósotokkal? Imádjátok vagy egyenesen meg tudnátok fojtani egy kanál vízben?

Figyelt kérdés
A rengeteg rosszindulatú anyós viccnek lehet valóságtartalmuk?
2015. dec. 1. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, de én nagyon szerencsés vagyok az anyósommal. Nem mondom hogy hibátlan, de én sem, és más sem. Viszont kimondottam jó anyós.
2015. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Jo ember, jo nagymama es jo anyós. Én anyámat utalom, igy az elet valahol kiegyenlített.
2015. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az enyémet. 1,5 órányi buszútra lakik tőlünk, szeretünk vele programokra menni. Őszintén, nem költöznék közelebb. A saját szüleim is nagyon rendesek a férjemmel, de velük is havi egyszer találkozunk (szintén 1,5 órányira vannak). :))


Most, hogy terhes vagyok, kicsit begőzölt az elején (nagyon problémás volt a terhességem, és ő folyton azzal jött, hogy neki minden ment, mint a karikacsapás), de aztán a férjem megbeszélte vele a dolgokat, meg én is. Kíváncsi leszek, ha gyerek lesz...de eddig minden oké vele.:)


Amúgy, azért nincsenek apósviccek, mert a magyar apóskorú (65+) férfiak jó része nem szólal meg, így beleszólni se tudnak semmibe, hiszen nem érdekli őket semmi. Mit viccelődjünk rajtuk?:))


28N, 70N anyós

2015. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem olyan átlagos, ha a 2 közül kell választani, akkor inkább szeretem. De ennek biztosan oka a 200 km távolság is, ritkán találkozunk, de panaszom nem lehet rá sem apósomra sem. Semmibe nem szólnak bele, igyekeznek segíteni is amiben tudnak, kedvesek, beszédesek, úgy viselkednek velem, mint a lányukkal is.
2015. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk rossz viszonyban. Vannak rigolyái, vesztünk már egyszer-kétszer össze úgy komolyabban is, de túlléptünk rajta, szóval mondhatom, hogy jó kapcsolatunk van. És a férjemnek is jó kapcsolata van az én anyukámmal.
2015. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

A férjem anyja, tehát elfogadom. Ha nem a fiával lennék, akkor tuti, hogy soha nem barátkoznánk egymással.

Az alap baj az, hogy ez egy kényszerkapcsolat, tehát, ha szimpi, ha nem , kénytelenek vagyunk egymással kontaktban maradni, a párom miatt.

Ez általánosságban igaz. Ha szerencsés vagy, akkor jól kijöttök, ha nem, akkor szívás.

Az én anyósom extrém eset, róla lehet anekdótázni, rá illenek az anyósviccek. Persze én sem vagyok kismiska:)

2015. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindkét féltől függ, vannak borzasztó anyósok (meg menyek) és vannak kimondottan normálisak.


Nekem az elsö annyira aranyos volt, hogy ilyen rendes nö nem sok van, a második meg tényleg sárkány volt.

2015. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jo viszonyban vagyunk. szeretem az anyosomat, nem szol bele semmibe, imádja az unokáját. 20 km-re lakik tolunk. anyám pedig 2000-re. anyámmal sose jottem ki....10 perc alatt olyanokat szol be, hogy már másnap felulok a repulore és majd egy év mulva ujra probálkozom.
2015. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semmilyenben. 3,5 éve nem láttuk, apósomat több, mint 6 éve. Apósom rossz ember, anyósomat pedig behülyítette, hogy nélküle semmit nem tudna megcsinálni. Anyósom igazából nem rossz ember, de gyenge és a gyerekei és az unokái helyett az elmebeteg férjét választotta. Már lemondtunk róla.
2015. dec. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

eddig soha nem volt baj párjaim anyukáival pedig volt hogy együtt laktunk sajnos a mostani párom (vőlegényem) anyja annyira aljas utálatos és úgy viselkedett ha lehet se én sem párom nem akarunk vele soha többet találkozni.

nem hittem hogy valakit ennyire tudok majd útálni és megvetni,egy szánalmas ember.

2015. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!