Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti együtt karácsonyoznátok az...

Ti együtt karácsonyoznátok az anyósotokkal, aki alkoholista, és nagyon csúnyán szidalmaz folyamatosan? Beengednétek (több napra) az ünnepre való tekintettel? Mert én nem szeretném, de nem tudom, hogyan beszéljem ezt meg a párommal.

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 13:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom tolerálni és kész."

Szerintem normális embertől nem is várható el, hogy bárkitől elviselje a szidalmazást. Főleg nem a saját házában.


"ebből a kettőből (feleség, anya) nem lehet választani"

Nem választania kell, de ha ilyen anyja van, akkor legyen már benne annyi, hogy távol tartja a családjától.


"sőt nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy 7 éve minden karácsony azzal telik"

Nálunk gyakorlatilag 20+ éven át a mai napig ez megy otthon. Összejön a rokonság, apám meg részeg, és egyre agresszívabb, támadó stílusú. Bár az elmúlt években már a rokonok sem jöttek ezért hozzánk, mert közölték hogy ők nem fogják azt hallgatni hogy bárki így beszéljen velük.


Ha a férfi helyében lennék, akkor biztos hogy a büdös életbe be nem engedném az alkoholista szülőt a saját házamba.

2015. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

1 órára sem engedném be, nem hogy több napra.

Sajnos bennem amúgy is meg van a hajlam, hogy nem felejtek, és ha valaki nagyon csúnyán megbánt/bánt jogtalanul, akkor bizony nem kell tőlem onnantól plusz dolgokat várnia. Ebben az esetben pl., nem jöhetne. Szerintem ha valóban ilyen az anyósod, akkor a férjed is meg fogja érteni az álláspontod, sőt, egyet is ért veled. Ha a férjed szeretne akkor menjen el hozzá 1-2 órára, de ne hagyjátok, hogy tönkretegye a Ti Ünnepeiteket.

2015. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
50%
Igen és kérném, hogy elégítsen ki orálisan.
2018. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!