Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most anyósom tényleg ennyire...

Most anyósom tényleg ennyire h. lye, vagy én vagyok az?

Figyelt kérdés
Tegnap felhívta páromat,hogy kéne nekik (anyósomnak és az ő párjának) a kocsi szerdára,vagyis mára. Mi mondtuk,hogy rendben majd levisszük.Nekem még délutánra kellett a kocsi így olyan 8 környékén vittük le és akkor anyós neki áll a páromnak,hogy ő milyen szemét, meg,hogy nem szívesen adja oda a kocsi. Mi meg teljesen kiakadtunk és elmagyaráztuk neki,hogy azért ne essenek már át a ló másik oldalára hisz nekik semmi közük sincs a kocsihoz, inkább köszönjék meg,hogy egyáltalán megkapják. De ezek után meg neki állt sírni,meg mondani,hogy ő jövőre meg fog halni, meg ilyenek. Komolyan mondom én még ilyen hülye embert nem láttam, egyszerűen felnőttek módjára semmit nem lehet vele megbeszélni, mert mindig neki áll sírni.Mi a fenét kezdjek én vele???

2015. dec. 30. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem mindkettőtöknél van gond rendesen.

Nála azért, mert ha már nem az övék, hanem a tiétek, ti pedig odaadjátok, akkor szépen köszönjék meg. Amúgy meg ha szerdára kell a kocsi, előtte nap még el is viszitek, az bőven jó.

Nálad meg a tisztelettel van baj rendesen. Oké, hogy bajod van anyósoddal, de azért lehetne benned több tisztelet is iránta, mert borzasztó, ahogy beszélsz róla. Amúgy ha ilyen kedvesen szóltál hozzá, akkor nem csodálkozom, hogy úgy reagált, ahogy.

2015. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
Gondolom mivel este mentetek, azt gondolta, hogy nem is mentek. Neked semmit sem kell kezdened vele, majd a párod elrendezi. Ha ilyen a viszonyotok, el se kellett volna menned.
2015. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

Őszintén, én elkezdtem nevetni amikor a kérdésed olvastam.. :-) Ezek olyan apró problémák...

Anyósodnak nem kellene magát ennyire sajnáltatni, meg, hogy ő meg fog halni, neked/nektek pedig nem kellene ilyen hirtelennek lennetek :)

De ez csak az én véleményem.

Üdv és Boldog új évet! :-)

2015. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen ide lehet,hogy csúnyán írtam ki, de amúgy normális hangnemben beszéltem vele, és mindig tisztelettudóan szólok hozzá, még akkor is ha itt nem ez jön le.
2015. dec. 30. 13:37
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Ilyet most komolyan ki kell írni Gyk-ra?...... Legyen már eszed.
2015. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az lehetett a baja, hogy mivel este vittétek a kocsit, azt hihette, hogy nem nagyon tetszik neked, hogy oda "kell" adni. Lehet még a párod mondta is neki, hogy neked kell a kocsi, majd megkérdi, lehet e... Ez egy anyósnál, tudod milyenek tudnak lenni sokan, már elég is volt ahhoz, hogy azt gondolja, nem akarod odaadni talán. És ehhez még hozzájön, hogy esetleg durcás voltál, nem úgy szóltál.
2015. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

2-essel teljesen egyetértek.

Annyit tennék hozzá, hogy ha este 8 körül vinném a megígért autót, akkor délután megeresztenék egy telefont, hogy csak ekkor tudjuk vinni, ne várjanak korábbra.


Nem tudom, tifelétek milyen idő volt tegnap este, de itt pl. iszonyatos köd. Sötétedés után (ami igencsak korán van), ha nem muszáj, még városon belül sem ültem volna autóba. Az más kérdés, hogy anyós helyében egyrészt én attól féltem volna, hogy a gyerekemet baleset érte, azért nem ért ide, másrészt, ha nem értem, miért nem jön már, én hívtam volna fel őt.


Másrészt: "anyós nekiállt a páromnak", de "elmagyarázTUK neki". Ha a párodnak támadt neki, akkor nem kellett volna belefolynod, rendezze le egyedül az anyját.

2015. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm, lehet h igazad lehet. De direkt megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy rajtam nem múlik vigyék csak, meg eddig sem szóltunk soha egy szót se, ezért nem is értem ezt a hirtelen kiakadást kb 3-4 óráért. De azért köszönöm a rendes válaszokat.
2015. dec. 30. 14:00
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

azt nem akarom elhinni, hogy a mai modern világunkban nem tudtatok volna megejteni neki egy telefont, hogy bocsi, de kicsit később visszük az autót

ugyanúgy ludasok vagytok ti is, mert nem szóltatok neki

2015. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de én nem voltam otthon mivel azért kellett a kocsi, hogy segítsek nagymamámnak. De am konkrét időpont nem lett megbeszélve, hogy mikor kell, csak az h szerdára.
2015. dec. 30. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!