Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem kedvel? Mit csinálok...

Miért nem kedvel? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek segítsetek!

A barátommal mar több mint 1,5 éve vagyunk együtt.Mi nagyon szeretjük egymást és jól elvagyunk. Én vagyok 19 éves, párom meg 22. Az én szüleim nagyon kedvelik Őt,de fordított esetben ez nincs így. Legalábbis az apja részéről. Mar régóta nyomaszt a dolog, nem is szeretek annyira hozzájuk járni, mert kb levegőnek néz engem. Nagyon ritka az a pillanat amikor hozzam szól.

Őszintén szólva nem értem a viselkedésének az okát, mert nekem 1.5 éven keresztül egy rossz szavam nem volt hozzá.

Sajnos párom rengeteget dolgozik, igy én keveset jutok le hozzájuk. Általában Ő szokott lejönni hozzám, amikor végzett a munkából (kb este 8-9). Ezen felül hétvégén is dolgozik, kora reggeltől késő estig. Nekem nincs kocsim, neki van. A két család között van 30km.

NOS! Az apja a napokban azt mondta hogy én és a családom csak kihasználja Őt, és én a pénzéért vagyok vele.. Miért nem tudok én is menni, mert ha igazán szeretném már leraktam volna a jogsit stb...( az én családom nem olyan tehetős mint az övé). Meg hogy ez mind az Ő költségére megy.


Én tényleg igyekszem! Amikor tudok ( másnap nem kell mennie, vagy csak később a munkába, vagy hamarabb hazaér) megyek! DE MÁR NAPOK ÓTA SIROK, NAGYON ROSSZUL ESNEK EZEK A SZAVAK. NEM TUDOM MIT TEGYEK.


Sajnálom, hogy ilyen hosszú lett.. Ti mit tanácsoltok?

Gondolkoztam azon hogy beszállok neki a benzinköltségbe, de ahogy ismerem nem fogja engedni..

Üdv: Hajni


2016. jan. 25. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
jól kiosztod a papát, hogy te nem a pénzére mész és ha ez ennyire fáj neki akkor megkíméled őt a látványodtól, mert neked is csak fejfájást okoz az övé(amúgy busz,vonat nincs arrafelé, nincs két szép lábad?).
2016. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez csak kifogás. Egyszer ha lesz rá alkalom, kérdezd meg tőle személyesen, hogy mi a gondja veled.
2016. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
amúgy szülőként nekem is tele lenne a tököm ha a kölköm partnerét nekem kéne furikáznom, akkor is ha csak jó ha havonta egyszer teszem ezt meg. Nagylány vagy tudsz te autó nélkül is közlekedni mint bárki más én pl. Budapestről Pilisvörösvárra jártam egy ideig dolgozni az sem egy sétagalopp, mégis sikerült kocsi nélkül.
2016. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén szólva elég sokba kerülhet a benzin, még ha "csak" 30 km is a táv. Relatív, ha gyakran megy, akkor az sok-sok km-t jelent egy hónapban... Miért nem ülsz néha buszra?
2016. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Itt a párodnak kell helyretennie apucit. Nincs értelme, hogy belemenj konfliktusokba.
2016. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Ne hisztizz, hanem viselkedj normálisan. Tényleg nem fair hogy mindig csak ő megy, illene fele-fele arányban megosztani. A szülők részéről nem csodálom hogy ez visszás.

A pénzügyi részét.viszont nem értem mert épphogy a barátod kerül többe ha nálatok van (víz, villany, étel).

2016. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
2. vagyok. Én úgy olvasom, hogy írja a kérdező, hogy Ő IS SZOKOTT MENNI!!! Egyébként ha dolgozik a fiú, akkor gondolom Ő is tankol. Ha nem, akkor ezt neki kell megbeszélni az apjával.
2016. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a baratod nem az aposod penzet költi benzinre, akkor nem ertem mi a baja. Azt nem tudom, mit csinalsz rosszul, de a helyedben megbeszelnem a baratommal, hogy vajon mi lehet az apja baja veled. Masreszt meg egyetertek az elöttem hozzaszolokkal, neha te is elmehetsz hozzajuk, gondolom, nem az apjaval kell eltölteni az idöt ugysem. Ugyanugy mennek a helyedben, amikor tehetem.
2016. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha a barátod dolgozik, akkor miért mondja az apja, hogy az ő költsége?

És hol olvastatok olyat, hogy a lány a fiú apjával viteti magát???

2016. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt valami kimaradt a történetből.

Hiába dolgozik,elképzelhető,hogy benzinre már nem marad és az apját pumpolja pénzért benzinre.

Ezt tudom elképzelni. A kocsi szép,praktikus és jó,viszont fent is kell tartani.

Miért nem mész tömegközlekedéssel? Tiltja a vallásod?

2016. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!