Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Teljesen kikészültem, mit tegyek?

Teljesen kikészültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog párkapcsolatban éltem ,ez idáig...A parom edesanyjaval elunk ...mert idos gondolom sokan ismerik az ilyet...kikoltoztem en is a paromhoz kulfoldre hogy itt dolgozzak ,csaladot alapitsunk.Nem jott ossze a munka ,kozbeszolt a baba.Babat varok azota megrosszabb az anyja megbant es lelkileg terrorizal csak sirni tudok ...(Egyszerubb volt gyereket csinalni ,semmit nem csinalsz jol ..semmi nem jo stb) A parom eszre vette leultunk megbeszelni a dolgokat erre azt mondta a kedves mama higy osszeuszitom oket...ez tortent tegnap :( kismama letemre csak sirni es sirni tudok ...folyton a vetelesre gondolok ...Edesanyam azt mondta ki fogom csinalni magam mennyek haza ...a paromnak is elmondtam hogy haza megyek mert en nem birom .... ugy erzem nem minket a gyerkocot es engem valasztana hanem az anyjat...aki rivalizal a fiaert velem ...nem enged fozni se semmi o teszi le az asztalra a kisfianak a kajat...van ertelme igy szulnom???? 23 eves vsgyok elso trimeszterben vagyok a lelkem szakadna meg ha egy abortuszin kotnek ki
2016. febr. 5. 09:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
A babára gondolva lehet tényleg jobb lenne ha haza mennél. a párodnak meg el kéne dönteni hogy mit akar adj neki ultimátumot, ha szeret téged és ráadásul babát vársz akkor melletted lesz.
2016. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Ultimátum a pasinak: vagy elköltöztök, vagy hazamész.
2016. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de miért nem védekeztetek?
2016. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
3assal egyetértek, amíg nem rendeződött az életetek (pár év meló, aztán különköltözés az anyóstól), addig miért nem lehetett odafigyelni, hogy ne legyen gyerek?
2016. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak te csináltad a gyereket,hanem a fia is ezt elfelejti az anyós?

Én a helyedben és ha nagyon akarnám a babát,akkor ott hagynám őket és haza jönnék,így a párod elgondolkodhat,hogy mit akar valójában.

Ez a helyzet a babának sem jó,hiszen ő is érez mindent amit te...

A párod mit mondott amikor mondtad,hogy haza mész?

2016. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Valóban a legjobb lenne,hogyha hazajönnél. Ha van lehetőség még elvetetni, én a helyedben azt is megfontolnám. Alapvetően nem vagyok abortusz párti, nekem sem volt soha és nem is lesz.

De valljuk be neked a körülmények nem igazán adottak. Ha megszülnéd a gyereket, teljesen a párodra és az anyjára lennél ott utalva. Ráadásul te írod,hogy a kapcsolat se az igazi, nem téged választana a párod..Úgyhogy nem értem ilyen helyzetben minek gyereket vállalni?Kb garantált már most,hogy csonka családban nő fel, mert nem hiszem,hogy együtt maradtok ezzel a csávóval a leírás alapján.

Úgyhogy szerintem gyere haza Magyarországra. Ha tényleg szeret akkor utánad jön..ha nem, akkor maradjon csak az anyjával..Az is gondolom milyen beteg,hogyha ennyire ráér veled veszekedni. Bár nyilván igaza is van, ő csak annyit látott belőled,hogy beköltöztél és terhes lettél.

Ha megtartod a babát, azt is megértem, de szerintem jobban járnál ha itthon lennél a családod mellett. Nem egy kvázi idegen nő lakásába szülnél és szolgáltatnád ki magad a párodnak.

2016. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Az anyosra o figyel :) mert mar 73eves ..o el velunk

30 eves a parom ugy volt /voltunk vele ha jon a baba akkor jon .De miota kiderult folyton tamad es azt hiszi szerintem hogy ki akarom turni ..en szerintem attol fel hogy megszuletik a baba es o nem lesz olyan fontos...

2016. febr. 5. 10:15
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

en siman koltoznek.

meg ha a baratoddal kulon koltoznetek a kedves mama ugyis keverne a s.art...

inkabb egyedul mint egy boszorkannyal egy lakasban.

2016. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
26%
#3-4, azert nem artana tudni hogy barmilyen vedekezes mellett be tud csuszni a baba.
2016. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

Hazamennék. Tudom, hogy nagyon nem könnyű, de a babára kell gondolnod. Ha a párodnak Te vagy fontosabb, akkor majd leállítja az anyját, ha nem, akkor meg sajnos bele kell törődnöd, de jobb ha az "elején" derül ki...persze a babának rossz, nyilván. :-(

Nekem is van fiam, de kizártnak tartom, hogy ilyen hülye legyek majd :-D

2016. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!