Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vőlegényem anyjának beszólása...

Vőlegényem anyjának beszólása csak nekem fura?

Figyelt kérdés
2 napja elmentünk meglátogatni vőlegényem anyjáékat.Szóbakerült az unokatestvére aki nemsokára férjhez megy, és az anyja azt vágta oda nekünk,hogy ők legalább tudják a sorrendet... először esküvő utána gyerek.én 16 hetes terhes vagyok és menyasszony.Kicsit rosszul esett mert a másik gyerekénél már van egy fél éves pici és ők se házasok,náluk mikor összejöttek elsö hónapban baba lett.Mégis ők a jók.célzás lehetett valamire ,vagy ne vegyem magamra nincs mögötte több csak képzelem?
2016. febr. 6. 12:29
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%
Miből gondolod, hogy az nem bántja a mamát, hogy a másik gyereke nem házas?
2016. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
18%
Miért lenne fura? Teljesen igaza van. Minden normális értékrenddel bíró ember így gondolkozik.
2016. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem fura, igaza van.
2016. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Lehet bántja,de hozzájuk máshogy áll.Akármit tesznek körbeugrálja őket.félek az én babámat nem szereti majd úgy mint a kisfiút.Ott élnek velük, a csajjal közvetlenül viselkedik kinyalja a s...ét is. tegeződnek.Mi ha megyünk megkérdezi fiát nem éhes-e... engem már nem.tőlem annyi baba jólvan? és ennyit szól hozzám.Igen tényleg ez a normális,de ha valakinél igy alakult nemhiszem tudunk változtatni rajta.Megvár minket az esküvő majd baba születése után is.
2016. febr. 6. 12:43
 5/55 anonim ***** válasza:
82%

Apám családja nagyon konzervatív eszméket vall.

Anyukám már volt vagy 6 hónapos terhes amikor apám elvette.Ők még sem tettek ilyen bunkó megjegyzéseket.Diszkréten kezelték,olyannyira,hogy én ezt pár éve tudtam meg :D tehát szerintem ezzel nincsen gond,a lényeg,hogy a gyermek már a házasságba szülessen.Ne vedd fel ezt a megjegyzést.Örüljön a mama inkább,hogy lesz unokája ebben a világban!

2016. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
86%
Ez mind attól függ,te hogy állsz a dolgokhoz. Nekem pl semmi gondom nincs azzal,ha valakik gyereket vállalnak,holott még nem házasok. Azt mondjuk inkább tartom viccesnej,hogy azért összeházasodnak,mert juj,jön a gyerek. Vagy előbb,vagy ha nem házasodnak még,akkor meg szerintem majd ha úgy érzik. Addig is "egyedülálló" szülőnek számít,akit állambácsi jobban támogat anyagilag.
2016. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
22%
Igaza van, csak nyersen fogalmazott.
2016. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
többen kérdezték,hogy most hogy jön a baba mikor lesz hamar gyors az esküvő.Nemlesz.majd idővel,mert én nem egy hamar gyorsan összecsapott esküvőt szeretnék,hanem amilyet mindig is szerettem volna.Attól még a baba a miénk ugyan ugy szeretjük egymást meg őtis mint a házasok.A szeretet nem házasságban mérik.Aki soha nem akar összeházasodni párjával akkor annak soha ne legyen babája? én csak ezt nem értettem.
2016. febr. 6. 12:51
 9/55 anonim ***** válasza:
86%
Istenem, régimódi anyja van, ennyi az egész. Mit kell ezen kiakadni? Amikor ő volt fiatal 40 éve nem így gondolkodtak, ennyi.
2016. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim válasza:
86%
Szerintem semmi köze nincs ahoz, hogy te mikor akarsz gyereket vállalni. Ez a te döntésed.
2016. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!