Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vőlegényem anyjának beszólása...

Vőlegényem anyjának beszólása csak nekem fura?

Figyelt kérdés
2 napja elmentünk meglátogatni vőlegényem anyjáékat.Szóbakerült az unokatestvére aki nemsokára férjhez megy, és az anyja azt vágta oda nekünk,hogy ők legalább tudják a sorrendet... először esküvő utána gyerek.én 16 hetes terhes vagyok és menyasszony.Kicsit rosszul esett mert a másik gyerekénél már van egy fél éves pici és ők se házasok,náluk mikor összejöttek elsö hónapban baba lett.Mégis ők a jók.célzás lehetett valamire ,vagy ne vegyem magamra nincs mögötte több csak képzelem?
2016. febr. 6. 12:29
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
50-es ebben teljes mértékben egyet értek.A táppénz nem arra való.És különben is az az egyik fél.A másik meg mondjon fel pár hónapra hogy Őis mindenben részt vegyen?
2016. febr. 25. 18:36
 52/55 anonim ***** válasza:
64%

Nézd kérdező, nem akarlak bántani, de ha 8 év alatt azért nem házasodtatok össze, mert mindig másra kellett a pénz, akkor most már hiába vársz csak azért, hogy majd ha a gyerek nagyobb lesz, akkor olyat tartasz, amilyenre mindig vágytál, mert olyan esküvőd már nem lesz. Hacsak nem vagy kő gazdag, akkor olyan esküvőt a gyerek előtt lehet tartani, mert utána már a 1. helyen a GYEREKre fog menni a pénz utána mindenre, amire eddig is ment, és esetleg utána maradna ki esküvőre. Ami hát nem nagyon szokott.


Ha neked ilyen határozott elképzeléseid vannak az álom esküvődről, akkor előre kellett volna gondolkodni.

2016. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
0%

"És különben is az az egyik fél.A másik meg mondjon fel pár hónapra hogy Őis mindenben részt vegyen?"


Szerintem a kőkonzervatívak, akik kéthetes terhesen már táppénzre íratják magukat, mert beteljesült a princípiumuk, itt meg lepontoznak, na azoknak meg se fordul a fejében, hogy egy férfit is érdekelhet a saját esküvője szervezése... :D

2016. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
35%
52-es én ismerek olyat, akinek a gyereke 5 éves volt már, amikor megtartották az álomesküvőt, mert akkorra lett meg minden (addig kellett hitelre meg ilyenek). Miért ne lehetne a kérdezőnek is?
2016. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem a kőkonzervativ megy csak táppénre... de ez a te saját véleményed.énsem vagyok az,de ha kellett akkor kellett.szerintem ne általánosits.különben sem ezvolt a kérdés...
2016. febr. 27. 18:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!