Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós miatt megy tönkre a...

Az anyós miatt megy tönkre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt kb fél éve költöztem hozzá. Az annyával sosem volt valami jó a kapcsolatunk. (Mindig csak kiabál egész nap es en nem szeretem az ilyen embereket...) Probáltam már vele normálisan beszélgetni de a vége az lett hogy gúnyosan kinevetett vagy csak mondta a saját mondandóját és szóhoz jutni sem hagyott. Ha bármi baja van velem megvárja még én kimegyek a konyhából és akkor kiabál rólam, amint vissza megyek csend van... Lehord engem hogy még magamról sem tudok meg ilyenek ha felsöprök ő két perc múlva megint felsöpör... mintha én még azt se tudnám rendesen megcsinálni... Idegileg ki vagyok már sajnos a páromon vezetem le és félek a kapcsolatunk rá megy..A kérdés az hogy volt már valakinek ilyen anyósa, és ha igen mit csinált hogy változás legyen?
2016. febr. 10. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Volt.

Elköltöztünk.

2016. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Volt.Elköltöztem, nem akartam anyukát zavarni. Nem bántam meg.
2016. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Volt, nem költöztünk elég messzire, elváltunk.
2016. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Miattad, meg a hapsid miatt megy tönkre a kapcsolatod, mert képtelenek vagytok elköltözni és a saját lábatokra állni.


Anyósod van otthon, neki nem kötelessége téged nézni meg kerülgetni az otthonában. Igaziból már a felnőtt fiát se, de hát általában szereti az ember a gyerekét és az más. De te egy vadidegen vagy tetszik nem tetszik.


Szedd össze a cókmókod és húzzál el onnan. Nem látnak szívesen, mikor veszed már a lapot?


Ha a hapsid szeret, akkor különköltözik veled.


Ha nem költözik külön, akkor az a helyzet kislány, hogy csak ágymelegítőnek vagy jó számára, de bolond lesz erőfeszítést tenni, meg anyagi áldozatot vállalni miattad.


Ilyenre meg minek pocsékolni a drága idődet?


Ehhez anyósnak semmi köze.

2016. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Soha nem az anyós miatt megy tönkre egy kapcsolat, mindig a felnőni és róla leválni nem akaró kisfia/kislánya miatt. Az anyós megkeserítheti az életeteket, de nektek kell dönteni, hogy kirakjátok az életetekből, vagy hagyjátok, hogy rátok telepedjen.
2016. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
és ezt fél éve türöd, menj haza a barátod meg ha szeret utánad megy hosszú távon ezt ugyse lehet bírni
2016. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is miattad és esetleg a párod miatt megy tönkre a kapcsolat, mivel a mamával laktok... Ritka esetben ez működhet, nálatok nem. Ilyen emberhez, illetve eleve inkompatibilis emberhez, bármennyire is remek a két fél, nem költözik az ember... Hogy is jutott eszedbe?
2016. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Egyet értek a többiekkel. Lehet felnőtteset(összeköltözőst) játszani.De amit most csináltok, az nem az. Arra lennék kíváncsi, hogy ők ajánlották fel, hogy költözz oda? Mert ha igen , akkor is úgy látom, hogy már megbánták.

Szerintem is költözz el. Ha a párod veled szeretne élni, megy utánad..

De ez a mostani helyzet senkinek sem jó, ha jól értem. Akkor miért erőlteted?

2016. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Máshogy volt agresszív de visszavette a pici lányát...

most már örülök ennek

2016. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

"De ez a mostani helyzet senkinek sem jó, ha jól értem. Akkor miért erőlteted?"


Mert olcsó.


Persze, mindig van, aki leírja, hogy nem is olcsó, mert nem tudom én milyen istentelen összegeket kell leadni meg stb. de annak a fele se igaz, mert ha úgy lenne, hogy drágább, mint külön élni meg még szar is, akkor rég nem lennének ott. Csak hát égő leírni, hogy ingyen vagy 10-15 ezerért teljes ellátás, rezsi, kaja, mosás-vasalás, takarítás stb. minden van és hülyék lesznek elmenni albérletbe, inkább azt kéne elérni, hogy anyós tartsa őket, takarítson és főzzön rájuk, meg még a pofáját is fogja be.

2016. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!