Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Állandóan hazudnom kell. Mit...

Állandóan hazudnom kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, rettentő őszinte. Mégis a barátom szüleinek hazudnom kell mindig. 1.5 éve vagyunk együtt. Ha odamondanám nekik, hogy "nekem te nem mondod meg b+ ezt és azt sem, mert nem érdekel, azt csinálok amit akarok, oda sem megyek, mert k***a szar hely, olyan frizurát vágatok a fodrásznál, ami nekem tetszik, úgy tartós kiegyenesíztetetem a hajamat ahogy akarom irigy kutya, azért nem táncoltam a fiaddal, mert sz*r, képmutatas, felesleges időpazarlás az egész szalagavató b+" akkor már át sem mehetnék.

Mindenre ki kell találnom valamit, pl nincs rá pénzünk, mert másra kell, legközelebb akkor kikérem a te véleményedet mindenről, megbeszélek veled mindent, mindenben igazad van, tényleg rosszul áll ez a séró, de a fodrász elrontotta stb..

Már nagyon unom


2016. febr. 10. 22:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Ne hazudj, én sosem tettem semmiért. Ha nem tetszik a válaszom, akkor így járt az adott fél.
2016. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
de ha szívből jönne, amit gondolok, akkor mehetnék el és lekorlátozná teljesen a 20 (!) éves fiát, hogy egy k---a vagyok, nem való egy ilyen lány hozzá stb...
2016. febr. 10. 22:36
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi....anyósjelölt a frizurádba is beleszól? Vagy ezt kifejtenéd?
2016. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Ismerős a helyzeted, nekem is ez volt több hónapon keresztül a párom szüleivel. Mindenben egyet kellett értenem velük, mert nem bírták elviselni, ha nem nekik van igazuk. A barátom megkért, hogy ne veszekedjek velük, mert akkor örök életemben utálni fognak, de én beleuntam. Egyszerűen csak megmondtam a véleményem, úgy, hogy az senki számára ne legyen sértő, és akkor minden rendben volt. Próbáld valahogy visszafogni magad ilyenkor, tudom, nehéz, de muszáj lesz, ha nem akarsz hazudozni többé.
2016. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#3 Igen, mindenbe beleszól. Múltkor elmentem tartós hajkiegyenesítésre és 2 hónapig hallgathattam, hogy én 5 év múlva ettől kopasz leszek, ronda, nem áll jól, fujj.. máskor levágattam 3 centit és fokozatos lett a hajam. erre is hogy milyen ronda, a töredezett végeket ő saját magának vágja és borzalmasan nézek ki (pedig mind a két esetben majdnem ugyanolyan volt mint alapból)...
2016. febr. 10. 22:42
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha a fia anyucit jobban szereti, akkor már gond van. Anyám is bszogatta szó szerint a barátnőmet, aztán elküldtem melegebb éghajlatra. Nem érdekelt, hogy az anyám, de nem voltam hajlandó eltűrni azt, amit tett. Ha te barátod hagyja, akkor ott komoly gond van.
2016. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell hazudoznod,de azért a tiszteletet add meg, gondolom ők sem így beszélnek veled,mint ahogyan te szíved szerint reagálnál,bár mondjuk ezt az elszállott szitkozódásodat nem nagyon díjazom. Csak hogy értsd,mire célzok,írok pár példát:


Nekem így tetszik a hajam legjobban, szerintem jól sikerült, persze nem egyforma az ízlésünk.


Nem szeretek táncolni.

2016. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
A döntés a tied. Hazudsz vagy megmondod a magadét. Mindkettőnek van jó és rossz oldala. Mérlegelsz. Döntesz. Az élet már csak ilyen.
2016. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudnátok megoldani, hogy a barátod menjen át hozzád, és ne te hozzájuk? Egyébként, szerintem beszélj vele erről, hogy álljon már ki érted, vagy valami, mert szó szerint, megaláznak téged a szülei. Vagy egyszer bevéthene előttük, mert én biztos nem hagynám, hogy mindenbe beleüssék az orrukat.

#3. voltam

2016. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudj, de ne is tuzdeld tele a mondanivalodat azzal, hogy B+, k+-ra vagy hasonlókkal

Mondd el mit gondolsz, de normalisan

2016. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!