Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fotó anyósom nappalijában a...

Fotó anyósom nappalijában a férjemről és az exéről. Vélemények?

Figyelt kérdés

Exbarátnőről van szó, nem voltak házasok, nincs közös gyerek, "csak" együtt éltek 5 évig. A fotó ott virít a nappali közepén, csak ketten vannak rajta, egy ölelkezős fotó, teljesen egyértelmü, hogy egy szerelmes pár szerepel rajta. Gondoltam idővel, majd egyszer csak eltünik, de nem így történt.

Mi 5 éve vagyunk együtt, tavaly házasodtunk. (Az esküvői képünk azóta szintén kikerült a nappaliba, előtte nem volt semmi rólunk.)

Férjem és az exe még a megismerkedésünk előtt szakítottak (igaz, nem sokkal), a férjem szakított, ez egy tini kapcsolat volt, 18 évesen jöttek össze. Éppen ezért nem vagyok féltékeny, nem érdekel az exe, inkább csak furcsának találom a szituációt.

Tudom, hogy anyós szerette az exet, de már nincs kontakt köztük (a csaj építette le a szakítás után, nem az anyósomon múlt). De ha kapcsolatban lennének, az sem érdekelne, semmi közöm hozzá.

Engem nehezen fogadott el, nem akart megismerni, mert szerette volna, ha kibékülnek. Azóta viszont szépen lassan megszeretett, jóban vagyunk, rendszeresen csinálunk közös programokat a családjainkkal is, és tudom, hogy szégyelli magát,amiért anno elutasító volt velem. Tehát jelenleg jó a kapcsolatunk, nincsenek konfliktusok, nem szól bele semmibe. Anyósom 52 éves, és "egyébként" teljesen normális gondolkodású, fiatalos.

Az elején kicsit zavart a fotó, ma már csak mosolygok rajta. Nem fogom szóba hozni, nem is vagyok mérges, csak nem értem a dolgot. (Azért kíváncsi vagyok, mit mond majd a gyerekeinknek, ki az a néni apával és miért ölelgeti. :) ) Mi a véleményetek? Szerintetek ez normális dolog?


2016. febr. 15. 16:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Anyós szerette a lányt, ennyi a véleményem. Talán illene eltennie amikor te is ott vagy, de végül is ő dolga, ő otthona, ő dönti el, hogy kinek a képét szeretné inkább nézegetni.
2016. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

Lehetne tapintatosabb, hogy legalább előtted nem hagyja elől, de miért kéne eltenni, ha anno jóban voltak. Az olyan mintha eltemetné.

Ne foglalkozz vele, ha jóban vagytok, lehet csak figyelmetlen és nem akar ezzel semmit jelezni. Mondjuk érdekes 5 év után nappali közepén.

2016. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Az ő lakása, azzal dísziti, amivel akarja. A helyedben tojnék rá.
2016. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is így gondolom, nem fogok dirigálni a házában. Egyszerüen csak furcsának találom.
2016. febr. 15. 16:16
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hogy "kicsit furcsa", de ez azért elég kemény jelzés. Na nem arra, hogy az anyósod mennyi szerette volna a lányt - aligha -, hanem arra, hogy mindig az a jó, aki már nincs kapcsolatban a fiacskájával.


Figyelj oda magadra és az anyósra is! Tudod: jobb félni, mint megijedni.

2016. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Azt hittem tetten érted anyósod nappalijában a férjedet az exével és lefotóztad őket ... Nincs jelentősége , akkor volna ha a társad vissza nosztalgiázna és siránkozna ezen .
2016. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Én sem foglalkoznék vele.

Barátom exe a mai napig felköszönti a barátom anyukáját, mert nagyon jóban vannak. Közös vendéglátás is szokott lenni, abszolút nem zavar, hogy személyesen is ott van.

2016. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
6-os, igy visszaolvasva tényleg kétértelmű a kérdés,eddig nem tűnt fel. :)
2016. febr. 15. 16:22
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is jól teszed, hogy nem húzod fel magad rajta, mondjuk én a párod helyében biztos szóvá tenném ezt, mert nekem lenne kínos, ha az anyám ezt csinálná. Őrizhet képet, ha olyan nagy barátnők voltak, de azért kirakni a nappaliba közszemlére kicsit sok.
2016. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez tapintatlanság. Én biztosan nem tennék ilyet.

Nekem az a fura, hogy a férjed nem szólt neki, hogy tegye el. Mégiscsak ő van rajta.

Attól még lehet egy kép szép elmék, hogy nincs kiállítva. Nézegethetné az anyós amikor akarja, de nem kell kiállítani.

2016. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!