Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy a férjem az...

Normális hogy a férjem az anyjáékkal megy nyaralni, úgy hogy nekem erről nem szóltak?

Figyelt kérdés
Karácsonykor volt egy nagyobb vitánk,akkor hazaköltözött 2napra.Akkor is az anyja miatt,mert 24-én nem akart velem itthon maradni,és leközölte nem vagyok a családja.Akkor foglalták le a szállást,amit most a mai nap közölt le velem,hogy ő ekkor menni fog.Mondtam neki ne menjen,le lehet mondani az utat,de azt mondja ő menni akar.Nem az a bajom hogy megy,hanem az ha bármi van mindig az ő döntésük az első.
2016. febr. 15. 18:44
1 2 3
 1/30 acelsziv ***** válasza:
93%
Most akkor a férjed, vagy anyuci pici fia? És ha az utóbbi, akkor miért vagy vele? MErt, hogy ő miért van veled azt tudjuk. Ingyen p.nci.
2016. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Nos, ha férjem az anyjával töltötte volna a karácsonyt és azt mondta volna, hogy nem vagyok a családja, már rég beadtam volna a valopert. Most is simán megteheted
2016. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Házas ember létére kijelenti, hogy 24.-én az anyjához megy, és - kapaszkodok erősen - nem te vagy a családja???????? Akkor mégis ki, ha nem a felesége? De azért remélem van jó nagy arca, és családfőnek gondolja magát (?). Ez nagyon kemény. Mi a jó francnak házasodik az ilyen, komolyan nem értem...
2016. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
3%
Azért te sem vagy semmi. Így megmondod neki, hogy ne menjen. Szerintem ezért menekül, mert folyamatosan korlátozod, birtokolni akarod. Ez is mutatja, hogy tiszteletlen veled, mégis azon gondolkodsz, hogyan parancsolj neki, hogy a tied maradhasson. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha nem szenvedtek tovább egymás mellett.
2016. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem korlátozom semmiben,de azt ne várja el senki hogy nyugodtan tűrjem azthogy bármit tervezünk,bármi van mindi anyu szava a döntő.Engem viszont korlátoz,féltékeny,a barátaimmal nem mehetek sehova,de volt mikor nővéremmel akartam elmenni bulizni és nem engedett.
2016. febr. 15. 19:08
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Ritkán mondok ilyet, de ez nálam válóok. Nem normális egyáltalán.
2016. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nők,lányok, ez tényleg halott házasság? Oké nem a ti szavatok a döntő,de én kezdem feladni,hogy mindig nekem kell lemondani az ünnepekről,mert "anyu" ezt akarja.:(
2016. febr. 15. 19:11
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

"közölte nem vagyok a családja" - szerintem ez mindent elmond


(Tudom, hogy nehéz belátni, ha egy kapcsolatnak vége, de mégis, mire vársz még?)

2016. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Lapátra vele! Szopikáljon anyucitól!
2016. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Válás. Szerintem ez ebben az esetben sajnos egyértelmű.
2016. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!