Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy a férjem az...

Normális hogy a férjem az anyjáékkal megy nyaralni, úgy hogy nekem erről nem szóltak?

Figyelt kérdés
Karácsonykor volt egy nagyobb vitánk,akkor hazaköltözött 2napra.Akkor is az anyja miatt,mert 24-én nem akart velem itthon maradni,és leközölte nem vagyok a családja.Akkor foglalták le a szállást,amit most a mai nap közölt le velem,hogy ő ekkor menni fog.Mondtam neki ne menjen,le lehet mondani az utat,de azt mondja ő menni akar.Nem az a bajom hogy megy,hanem az ha bármi van mindig az ő döntésük az első.
2016. febr. 15. 18:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

Remélem még nincs gyerek. És remélem még időben tudod értelmezni az intő jeleket. Ha valamiben nem fogtok egyetérteni, akkor mindig hazafut anyucihoz? Ha lenne gyerek, akkor is az anyja lenne az első?


Ezen a ponton én is elgondolkodnék, hogy mennyi energiát érdemes erre a házasságra pazarolni.

2016. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

Ha a férjem így viselkedne, akkor mondanám, hogy semmi gond, menjen "nyaralni" és érezze jól magát.


Én meg meglepném magamat egy olcsóbb last minute társasúttal, ami nem sokkal azelőtt kezdődik, hogy ő hazaérne. Elutazás előtt azért értesíteném, hogy nem leszek otthon, mikor majd hazaér - ha már ő is volt olyan rendes, hogy közölte előre, hogy elutazik, nem csak az indulás napján.


Onnantól fogva eljárnék otthonról a barátaimmal, tesómmal, amikor csak kedvem van, illetve szerveznék magamnak programokat egyedül, ha pedig a férjem a nemtetszésének adna hangot, akkor nyugodt hangon emlékeztetném arra, hogy nemrég az mondta, nem vagyok a családja.

2016. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valahogy én is így gondolom most.Mától nem érdekel mit csinál.
2016. febr. 15. 22:41
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
Mond neki azt, hogy amíg anyuval nyaralsz és józsika 20centisét fogom polírozni. - csak hogy érezze a törődést :D
2016. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem bocsatanam meg a ferjemnek, ha ilyet mereszelne tenni es mondani. Abban a pillanatban, hogy elvett, Te lettel az elso szamu..legalabbis kellett volna lenned. Nagyon sajnalom, h igy alakult.
2016. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%

Én már réges-rég elváltam volna - ahogy meg is tettem az exemmel.

Nála is mindig anyuci volt az első, havonta 2 hétvégét min. ott töltöttünk, ha anyja mondott vmit, ugrott, stb. Kb. fél év után már nem jártam le minden alkalommal (besokalltam anyukából, meg az irányítási mániájából), aztán szakítottunk is végül. Azért sajnálom a következő barátnőt, mert vele is ugyanez lesz, és az előző is emiatt hagyta el a srácot.

2016. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
Menekülj, amíg nincs gyerek!!!!! Millió normális pasas van.
2016. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
16-os mintha csak a mi életünk írtadvolna le,csak nekünk hetente volt "jelenésünk" még el nem untam.Most már egyedül megy.Nincs gyerek hálistennek,ioyennek nem szülök.Egy kutya nem való neki,mert mikor megkérem etesse meg,azt is elhanyagolja.Menni kell,ennél még egyedül is egyszerűbb lenne.
2016. febr. 16. 13:58
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Te csak azért kellesz a férjednek, mert bizonyos kor után, illik, hogy megházasodjon az ember, meg hát az anyjával mégsem kefélhet.


Ez nem házasság.

2016. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki megírta, hogy nem normális. Az sem, hogy Neked nem szólt (és nem "nem szóltak", mert a férjednek kell ezt megtenni, nem az anyós(ék)nak) és az sem, hogy az anyjáékkal megy. Ha még a haverokkal foglalta volna le, hirtelen felindulásból... Bocsánat, de a férjeddel komoly gondok vannak.
2016. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!