Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy a férjem az...

Normális hogy a férjem az anyjáékkal megy nyaralni, úgy hogy nekem erről nem szóltak?

Figyelt kérdés
Karácsonykor volt egy nagyobb vitánk,akkor hazaköltözött 2napra.Akkor is az anyja miatt,mert 24-én nem akart velem itthon maradni,és leközölte nem vagyok a családja.Akkor foglalták le a szállást,amit most a mai nap közölt le velem,hogy ő ekkor menni fog.Mondtam neki ne menjen,le lehet mondani az utat,de azt mondja ő menni akar.Nem az a bajom hogy megy,hanem az ha bármi van mindig az ő döntésük az első.
2016. febr. 15. 18:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

Fius anyakent mondom, hogy a gyerekem a mindenem, de ha beallitana szenteste (foleg a felesege nelkul) azon nyomban zavarnam haza!!! Meg akkor is, ha egyedul lennek.


Te nem FELEseg vagy, hanem elenyeszo hanyadsag.

2016. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,nem anyósom utálom,hanem a férjemnek kéne annyi eszének lennie hogy,nem anyu,most nem megyek.
2016. febr. 17. 15:51
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
Menjen, hisz o mondta nem vagy a családja
2016. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 acelsziv ***** válasza:
68%

A lakás közös?M Mert ha nem, akkor amíg nyaral szépen költözz el és dobd bele a kulcsot a postaládába.

És ha óbégat, akkor mondd meg neki, hogy innentől toszogassák ketten az apjával az anyját, mert "ők a családja"

2016. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 omba ***** válasza:
81%

"leközölte nem vagyok a családja" - ezzel lényegében felmondta azt a fogadalmat, amit a házasságkötéskor tett.

Csak annyi van hátra, hogy le kell ezt "papírozni" - és viszlát.

Én F vagyok, de ugyanezért léptem le... bármiben állapodtunk is meg, az anyja, vagy a húga (!) azt bármikor megváltoztathatta... ő már 35 volt, és két gyerekünk is van, de hát ez sok(k).

2016. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Enyém a ház,gyerek meg nimcs szerencsére.Borzasztóan unom hogy minden döntésünk,anyu szava felülbírálhatja.
2016. febr. 18. 19:13
 27/30 acelsziv ***** válasza:
76%
akkor simán kirúghatod... Ez ugyanis nem fog változni, kivéve ha ő nem változik
2016. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
51%
Én anyósom is kitalálta annak idején, mikor még házasok se voltunk, hogy mostantól így együtt fogunk szenteste karácsonyozni. (Vidéken élnek, kb. havi egyszer mentünk hozzájuk látogatóba a távolság miatt.) Én meg mondtam a férjemnek, hogy 24-én én együtt akarok lenni vele és a kutyáimmal az otthonunkban, távolabbi rokonoknak marad a dec.25-26. Férjem is egyetértett ezzel, anyós is elfogadta, mikor jeleztük, hogy így szeretnénk. Már nem emlékszem, de biztos, hogy nem nekem kellett ez ügyben anyóst felvilágosítani, tehát a férjem tette meg. Nem hiszem, hogy túl egyenesen megmondta neki a szitut, de valami kerülőúton a tudtára adta, hogy 24-én nem megyünk, mert azóta se került többé szóba, hogy akkor várnának. Örülök, hogy ezt már az elején kialakítottam, most már van kislányunk is, külön család vagyunk, külön szentestével. Ettől függetlenül nem vagyok elégedett azzal, ahogy a férjem képvisel anyóssal szemben, ugyanis mióta gyerek van, volt 1-2 minden nap hangoztatott jótanácsa, amivel kapcsolatban megmondtam, ha még egyszer elkárogja a telefonban, beleverem a fejét a betonba. Ezt a férjem nem vette túl jó néven, és ahelyett hogy mellémállt volna, majdnem nekem jött, pedig amúgy tudta, hogy igazam van és hogy lassan éhenhal a gyerek, minden súlyfejlődése megállt, annyira apadt a tejem és közben hallgattam, hogy azért nem hízik, mert agyonszoptatom és azért nem eszik mást és ne szoptassam meg, hogy egyen (az apadó tejem tartotta életben, amíg a hozzátáplálás döcögős volt). Mindegy, azóta kiábrándultam a férjemből, mert mellém soha semmi esetben nem állt oda másokkal szemben, semmilyen szituációban, anyuciért bezzeg ki tudott állni. Végeztem vele, de a gyerek miatt nem válok. Viszont azóta nem feküdtem le vele, lassan már 1 éve, nem is fogok már szerintem, valahogy nem izgat az se, ha megcsalna emiatt, igazából már csak gazdasági érdekközösség az egész, amit többek közt a kislányunk miatt tartunk fent.
2016. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
78%
28 és szeretnéd, hogy majd a lányod is ilyen langyos fosba tenyereljen és benne éljen? Mert ha nem, akkor nem ezt a példát kéne mutatni. Annyi szülő nem érti, miért olyan hülye a gyereke, aztán ő mutatja neki a példát.
2016. febr. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled azóta, Kérdező?
2016. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!