Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom felajánlotta, hogy...

Anyósom felajánlotta, hogy pár napra elviszi nyaralni a gyereket, de sógornőm szerint ez megerőltető neki, csak azért ajánlotta fel mert ez a nagyszülő dolga. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy sógornőm kavar, jóban vagyunk.

Anyósról viszont el tudom képzelni, hogy annyira meg akar felelni a nem is létező elvárásoknak, hogy akkor sem szól ha belepusztul. Pl egy sima hétvégi ebédre is mindenkinek a kedvencét főzni, akkor is ha 10en megyünk.


Beszélnétek vele erről?


2014. aug. 5. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm, hogy felajánlod, de én nem fogok vele beszélni. Mivel tudod, hogy túlvállalós, kíméletesen bízd rá a feladatokat. A gyerekeidet te ismered, de lényegében csak pár napról lenne szó.
2014. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Miért megerőltető neki? Anyagilag vagy fizikailag?

Persze, beszélj vele, hogy mit szeretne a nyaralás alatt, milyen programokat, stb. Én engedném, had legyen a gyerek a nagymamánál pár napot.

2014. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
szerintem oda kell adni a gyereket, mert ha nem akkor megsértődik, és a gyereknek is jót tesz a nyaralás a nagyinál.Én megbeszélném vele, hogy nem-e fárasztó, vagy mit vigyél le a gyerekkel stb.
2014. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
mi is jóban vagyunk a sógornővel, de azért kiderült, hogy azért magánakciózott, hogy anyósnak megerőltető a gyerekre vigyázni, mert valójában arra gondolt, hogy két gyerek sok neki, bár ezt se anyós mondta, hanem sógornő úgy gondolja, hogy csak és kizárólag az övére figyeljen, ha ott van, és ha a miénk is ott van, akkor ő nem tudja vinni az övét, így mindig próbálta megmagyarázni, hogy mi miért ne vigyük, hadd vigye csak ő. Ezt persze nem tette hozzá.
2014. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!