Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudok megbékélni anyóssal/...

Nem tudok megbékélni anyóssal/apóssa, van így jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Állandóan csak zsörtölődöm miattuk, már egy éve nem láttam őket( és nem is tervezem életem végéig), de még mindig nem tudok megnyugodni, mert nagyon megsértettek, többször is. A barátomal viszonylag jó a kapcsolatunk, de miután 2 év után beláttam, hogy utálom a szüleit ( és a szülei utálnak engem) azóta a párommal is voltak összetűzéseink. Félek mi lesz velünk, mert valóban nagyon megsértettek, és nem tud múlni a harag. 3 éve vagyunk együtt, ő 23/f én 21/l.
2016. febr. 24. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Mivel sértettek meg?


Egyébként most mondom, hogy ha a barátod nem áll melléd, akkor ez nem fog javulni, sőt, csak rosszabb lesz a házasság és a gyerekvállalás képbe kerülésével.

2016. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
ismerős csak én nem lettem nyilvánvalóan megbántva ezért látogatni kell. Viszont már nem gyötröm magam ajándék ügyben meg ilyenek pl. sógor neje egy adományboltos 200 ft-os plüsst kapott(nagyon jó új állapotban de nem vagyok ennél többet áldozni rá miután én karácsonyra meg zoknit kaptam). és ha sógorék vagy apósék megsértenek már nem finomkodok hanem durván szólok vissza mivel nem érdekel mit gondolnak. Mivel párom imádja a szüleit, ezért hajlandó vagyok mosolyogni mint egy tejbetök,de párommal is közöltem ha megbántanak nem leszek finom és ezt ő elfogadta. Itt a gond, hogy a te párod annak ellenére, hogy nyilvánvalóan(nem rejtett célzásokkal) lettél megbántva emiatt összetűztök. Vagy a szülei pártját fogja vagy azt a hibát követed el amit lassan én vagyis újra és újra feljön a sérelem és ezt a környezeted már unja én mostanában próbálom át állítani az agyam, hogy ne gyűlöljek egyfolytában, nehéz de muszáj.
2016. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 acelsziv ***** válasza:
81%

"Állandóan csak zsörtölődöm miattuk"

Na itt a baj, mi az anyádért nem bírod befogni a bagólesődet, ha úgysem találkoztok? Te vagy aki megmérgezi a kapcsolatotokat idióta.

Engem is gyűlölnek anyósék, de én nem járattam a pofám a páromnak és ő is kiállt mellettem. Az anyósékkal való kapcsolatom soha nem volt hatással a párommal való kapcsolatomra.

Ha ezen nem változtatsz a kapcsolatnak sem lesz nagy jövője.

2016. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év után még mindig zsörtölődsz rajta, akkor te teszed tönkre a kapcsolatotokat.
2016. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos a 3. 4 nek van igaza.

Oké hogy megsértettek, képzeld el engem is ( pl leku.rváztak úgy hogy mindig ismertek és a fiúk volt nekem az első és remélem az utolsó is, és még sorolhatnám) és még sokan másokat is megsértettek. DE TÚL KELL RAJTA LÉPNI. Fel kell ismerned hogy csak így működhet a dolog. Nem is beszéltek,nem jártok össze stb.. Akkor miért nem szállsz le a témáról? Áruld el hogy ha a pároddal cirkuszolsz akkor változik valami, anyuka kedvelni fog? Amúgy nálunk rendeződtek a dolgok az évek alatt, még a k.urvázást is letagadták. De engem igazán nem tud meghatni a dolog, ha kellek jó ha nem nem. Ennyi.

2016. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Konkrétan mi velük a gond? A párod szerint ez nem gond? Vagy miért voltak emiatt összetűzéseitek?

Az sem egyszerű, ha nem vagyok jóban. De ha a párod sem áll melletted, akkor nem sok jót jósolok.

2016. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"viszonylag jó a kapcsolatunk"-így nincs jövője a kapcsolatotoknak
2016. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy nő ezt a kérdést teszi fel hogy "van e jövője", akkor nincs. :D


Amúgy ahogy írták, a folyamatos zsörtölődéssel te magad mérgezed a kapcsolatot.

2016. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21 évesen kár ezen rágni magad
2016. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Legfeljebb nem dugsz velük.
2016. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!