Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit reagálnátok? Szerintem...

Ti mit reagálnátok? Szerintem semmi köze hozzá

Figyelt kérdés

A párommal elmentünk anyósékhoz nemrég egy hétvégére, ott aludtunk, mivel pont a közeli fürdőben volt egy féláras akció, este elmentünk oda 2-3órára.

Mint most utólag kiderült, anyós addig turkált a cuccaink között!! Mert másnap tőlem megkérdezte hogy rendesen szedem-e a gyógyszeremet. (pajzsmirigy alulműködésem van, hormonpótlást szedek évek óta, de már sokszor elmondtam neki hogy valószínű egész életemben kell, nem választható, de semmit nem befolyásol) azonban kiderült, hogy nem erre értette! Még régen, amikor komolyabb lett a kapcsolatunk és ott voltam, látta hogy fogamzásgátlót szedek. Azóta hüvelygyűrűre váltottam. Ennek a kis tasakját hordom magamnál, hogy legyen mibe tenni ha úgy van. Gondolom ezt láthatta amikor turkált. Amikor hazajöttünk felhívta a párom és számon kérte hogy hogy gondoltuk hogy gyereket akarunk és nem szedek gyógyszert, miközben még csak jegyesek vagyunk!! Ekkor párom elmondta hogy mit használok és hogy gondolta egyáltalán a turkálást! Erre nem hiszi el, hogy ő csak óvszert látott. (azért egy 5 centi átmérőjű eszköz tasakja lényegesen nagyobb és rajta van hogy micsoda :D )

Szerintem akkor se lenne hozzá köze, ha belevágtunk volna, nem vagyok gyerekek már rég, főleg nem tartozik rá hogy mivel védekezünk.

Azóta is furán viselkedik anyós. Egyébként 1,5 év után már ők kérdezték, hogy mikor lesz unoka, kettőt akarnak...


2016. márc. 8. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Így van, semmi köze hozzá.

"Ekkor párom elmondta hogy mit használok és hogy gondolta egyáltalán a turkálást! "

Ennyi elég is, nem kell foglalkozni vele a továbbiakban.

(Reméljük, a kedves mama is így gondolja...)

2016. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lesz még gondod a kedves anyósékkal. " kettőt akarnak..."

Rendelésre, mint egy pizzát?

Vajon, ha három unoka lesz, a harmadikat ignorálják?

2016. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkor párom elmondta hogy mit használok"

Nekem már az se tetszene ha a párom ezt megbeszélné az anyjával. Mi köze hozzá?

2016. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kb. szerintem azt hiszi, hogy ez rendelésre megy, bár most meg kiakadt, hogy hisz csak jegyesek vagyunk, pedig még valóban nem akarunk... Ekkor amúgy azt mondtam neki, hogy ha akar, akkor szülhet magának... ;)


Azért mondta, mert elmagyarázta, hogy annak a tartóját látta, teljesen ki volt akadva, én mondtam, hogy nyugodtan mondja el és ne aggódjon a mama, védekezünk, de hozzátette, hogy a mi dolgunk, bízza ránk.

2016. márc. 8. 13:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után többet nem aludnék náluk és nem nagynám náluk egyetlen cuccomat sem őrizetlenül. Nem tudnék bízni anyósban ezek után.
2016. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
nálunk is volt hasonló...csak kérdezték hogy na lesz e már(sógorék)mire mi, még nem. Ugyan mi boztos próbálkozunk- volt erre a válasz. Erre közöltem, hogy spirállal igen nehéz a próbálkozás és ha akar beszélhet a nőgyógyászommal ő alátámasztja, hogy azt használok, na azóta csönd van :D
2016. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én sem aludnék többet náluk. inkább bérelnék arra az egy éjszakára egy szobát.

hatalmas pofátlanság más cuccai között turkálni. de ha még erre is vetemedik, utána képes számon kérni,hogy miket talált és miket nem? én ezek után a kapcsolatot is jegesebben kezelném velük.

az unoka kérdésben meg szintén semmi beleszólásuk, az csakis a te és a párod döntése. én ebben sem fogadnék el beleszólást

2016. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleve le kellett volna zárni a témát a cuccaitok közé nyúlkálásnál, nem hogy még magyarázkodni, hogy mivel védekeztek és az hogy néz ki :O

"Kisfiam, láttam a cuccaitok közt ezt az izét, és..."

"Mama, miért nyúlkálsz a cuccaink közt?"

"Gondolom, ez óvszer, és azt kérdezném, hogy..."

"Mama, előbb magyarázd el, mit keresel a cuccaink közt?"

"Mert a Rozika azt mondta, fogamzásgátlót szed, és..."

"De mama, nem válaszoltál, miért kutattál a cuccaink közt?"

"Szerintem házasság előtt ne legyenek gyerekeitek, mert a szomszédok mit fognak szólni...

"Mama, térjünk vissza arra, hogy miért nyúlkáltál a holmink közé?"


Előbb-utóbb csak leesik neki, hogy ilyet NEM csinálunk. Bakker, ez ugyanaz, mintha betörnék a szomszédhoz és utána még lecseszném, hogy miért ilyen márkájú a mosógépe, ő meg még magyarázkodna, hogy erre volt pénze...

2016. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
ja hab a tortán egyszer véletlen kismama ételt rendeltem(véletlenül elnéztem)és nálunk a család közösen rendeli egy helytől,Mire após rohant a férjemhez, hogy na végre lesz unoka :D én jót röhögtem ezen :D
2016. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
sógoromék még arról is kiokosítottak, hogy nekem miért nincs még gyerek, hisz az áldás(jah csak egyfolytában panaszkodnak, legalább játszanák azt hogy élvezik amíg ott vagyunk, ha már nagy a szájuk). Egyszerűen vannak emberek akiknél nem létezik az hogy távolságot tartanak, sőt még te vagy lecseszve amiért te nem vagy olyan mint ő.
2016. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!