Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem viselkedett gyerekesen a pasim? Csajok, ti erre hogyan reagálnátok? 21L

Figyelt kérdés
Múltkor volt egy kis vita köztem és a barát között. Utána késő este felhivott (valamikor éjfél körül, még nem aludtam, de elég fáradt voltam), hogy őt nagyon zavarja ey a vita, nem tud igy aludni és úgy szeretné befejezni a napot, hogy megbeszéltük a dolgokat és kibékültünk. Éjjfélkor? Egy másik alkalommal is kb. ilyen tájban felhiv, hogy nagyon maga alat van és jól esne neki, ha beszélgetnénk. Egy órán keresztül osztottuk a semmit. Később megint összevesztünk nagyjából elsimitottam a dolgokat, hogy ne kelljen a rinyálását tovább hallgatnom. Tudtam hogy megint hivogatni fog ezért lehalkitottam este a telefonom. Másnap reggel fél tucat sms és nem fogadott hivás volt a telefonomban tőle. Reggel felhivtam, hogy ez mégis mi volt, ő persze megint csak azzal jött, hogy nem tudott aludni éjjel, mert érezte, hogy valami nem stimmel, miért nem vagyok vele őszinte és miért nem lehet normálisan megbeszélni a dolgokat. Mert az, hogy sms-el bombáz normális? Elegem lett és telefonon keresztül szakitottam vele. Szerintem jogos volt a szakitás, de ő ki van akadva, hogy ennyiért nem lehet szakitani. Én elmondtam már sokszor, hogy ne csinálja ezt, de ő mindig a lelkiismeretével, meg beszéljük meg dologgal jött. Ti erre hogy reagáltatok volna?
2011. szept. 1. 17:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bántotta a dolog és nem tudott aludni mert lelkiismeret furdalása volt

nem kellett volna kidobni

2011. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 körömlakk ***** válasza:
100%
Én se tudok aludni ha gáz van köztem és a palim között....és legszivesebben én is felhivnám hogy megnyugodjak!Emiatt szakitottál vele?mert éjfélkor felhiv?Engem akár hajnali 4 kor is hivhat ha baj van!23/L
2011. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te vagy a gyerekes, nem a srác, már bocsi :-) Nem fejteném ki, hosszadalmas lenne.
2011. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

csak ki akart békülni veled

ha ezért szakitottál vele az a te bajod

2011. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%

Először is, szerintem Terhes vagy!

Másodszor...még mindig Terhes vagy!

Harmadszor. Nem volt jogos a szakítás...főleg nem telefonon. Egy érzéketlen csökevény vagy.

2011. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális már ne is haragudj...Ha szeretnéd,akkor ez Neked nem lenne teher,sőt örülnöd kéne ,hogy Veled osztja meg a gondját...Nőlj fel,aztán pasizhatsz...
2011. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a gyerekes. Egyszerűen csak lelkiismeret furdalása volt, hogy veszekedtetek, rosszat nem akart. Én személy szerint bármikor szívesen beszélgetek a párommal, hisz engem is nagyon tud zavarni ha valami nem oké köztünk. Ő legalább szeret téged. Te viszont ezért dobtad ki. Grat.
2011. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 körömlakk ***** válasza:
100%
Elég önzö lehetsz ha csak azért lehalkitod a telefont hogy nyugodtan aludhass miközbe tudod hogy a párod miatatd szenved!!!!!!!!!!jobb neked egyedül!foglalkozz magaddal
2011. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

megkéne beszélned vele. az lenne gyerekes ha elmondod neki 80x és azután is osztaná hogy ő nem tud aludni.

ez így még inkább téged ír le és az egódat

2011. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
De többször is mondtam neki hogy ne csinálja ezt, mert idegesit és mindig megigérte, hogy nem fogja többet. De egyszerűen nem tartotta be, amit igért, mert zavarta a lelkét és nem birt várni másnapig. Előbb utóbb betelik a pohár.
2011. szept. 1. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!