Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normalis hogy ennyire...

Ez normalis hogy ennyire utalom oket vagy tulreagalom?

Figyelt kérdés
Parommal 6eve vagyunk egyutt a csaladja engem sosem fogadott be. Az en csaladomnak mas az anyagi helyzetuk mint nekik gondolom hogy ez lehet a problema.A 6ev alatt mar annyi bantast kaptam hogy most sokalltam be. Volt hogy meggyanusitottak nem egyszer hogy elloptam onnan valamit amig ott voltam aztan persze mindig elokerult es kiderult hogy elkevertek csak valahova az adott dolgot. Mindig gyomorideggel megyek oda. Eddig ugy voltam hogy ossze szoritott foggal de azert csak elmentem oda is tiszteletbol es hogy a paromat ne bantsam meg.max 1 evben 2szer. De amiota megszuletett a kisfiunk aki most 3honapos megjobban kezd a helyzet eldurvulni. Egyszeruen elnyomnak es semmibe veszik azt amit en mondok. ilyenek vannak pl.ott voltunk es elakartam menni valamit megnezni erre kijelentettek hogy en mehetek de a gyerek marad. Allandoan osztjak az eszt es ha valamit nem ugy csinalok akkor nekem ugrannak azzal hogy de en mar ket gyereket felneveltem. Multkor pl anyos hivta a paromat telefonon a baba meg eppen sirt erre kitalaltak hogy azert sir mert nem vigyazok ra. ezek nekem annyira rosszul esnek mert nekem a fiam a mindenem. Tobbszor celoztak mar arra hogy rossz anya vagyok.Mindenbol ki akarnak hagyni ugy hogy az en fiamrol van szo. Anyos kitalalta hogy o lesz a divatdiktatora a gyerekemnek.Amikor ott vagyunk es elindulunk az en szuleimhez akkor latom rajtuk hogy nem tetszik nekik az hogy elviszem a gyereket anyamekhoz is. Mielott megszuletett a gyerek kerdezte anyos hogy neztem e mar babaagyat es mondtam hogy igen neztem egyet es a jovohonapba fogom megrendelni. Erre az en akaratomat semmibe veve o megvett egy olyan kisagyat ami nekem fullra nem tetszett. Egyszeruen hanyok toluk. Es majd amikor lesz a gyereknek a hiszti korszaka akkor attol tartok hogy majd rontja a tekintelyem a gyerek elott azzal hogy o a szuper nagyi es tesz arra amit en mondok.ES mar ott tartok hogy nem birom tovabb, szerintetek mi lenne a bbol ha pl husvetra nem mennenk oda?Vajon eszre vennek magukat? Ebben a helyzetben total egyedul vagyok mert a parom se mellem se az anyjaek melle nem all. Egydul meg nem tudom hogy oldjam meg. Ti mit tennetek?
2016. márc. 12. 17:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is az lenne a leghatásosabb,hogyha a párod tennè helyre őket.De úgy istenigazából.

Nem èrtem hogy nem zavar, hogy eltűri,hogy így beszèlnek veled..

Te max annyit tudsz tenni,hogyha megint beszólnak,akkor felàllsz ,fogod a gyereket ès ott hagyod őket. Vagy őszintèn megmondod nekik,hogy mik zavarnak ès hogy vegyenek vissza.

Ja ès jó messze költözni az ilyen áldott jó anyósèktól.

2016. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Ti jelenleg együtt laktok a férjed szüleivel?
2016. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%
Ferjed melled allhatna igazan.... Masreszt te meg tulduzzogtad anyos viccet.
2016. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 acelsziv ***** válasza:
78%

Hozzámentél egy szánalmas féreghez és gyereket is szültél neki, de annyi gerinc nincs benne, hogy kiáljon azért akit élete párjának választott.


Köpd szemközt és mondd meg neki, hogy ezt én küldöm és ne merészelje magát férfinak nevezni, mert ez a szó nem való pühap ö csök szájára.

2016. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk én két évig nem találkoztam az apámmal, mert nem tetszett neki,a feleségem.


Bocsánatot meg nem kértek a lopós sztori után se, ugye?

persze, hogy ne menj, se Húsvétkor, se máskor. A párod tán felfog majd valami abból, hogy mi is volna a kötelessége a családja (te + a kicsi) iránt.


de ilyen hapsi esetében nem biztatlak semmi jóval.

2016. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A parom ebben sosem fog mellem allni akkor sem ha nem megyek az anyjaekhoz! Söt akkor gondolom még uszitani is fogjak ellenem hogy eltiltom toluk az unokajukat! Nagyon sokszor voltam mar ugy hogy fogom magam meg a gyereket es haza koltozok anyamekhoz! Tudom hogy oda barmikor mehetunk. De ezek ellenere amik tortennek meg is szeretem a párom tudom hulye vagyok de nem tehetek rola!😊Ha ez a problema nem lenne azt mondanam semmi gondunk nincsen! Azokert amiket mondtak egyszersem kert bocsanatot senki! Tudom hogy en ott nem leszek jo de az igazsag az hogy mar nem is akarok az lenni! Mindig is szerencsetlennek ereztem magam koztuk.(egyebkent kulon elunk toluk csak sokszor mentunk latogatoba eddig)
2016. márc. 13. 08:51
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, értem, hogy "szereted" de ő meg nem.

Én nem tűrném el senkitől, hogy így viselkedjen a párommal, szóval, ha nem akarsz még 20-30 évig ebben a légkörben élni, akkor nem látok értelmesebb megoldást, mint:


"fogom magam meg a gyereket es haza koltozok anyamekhoz! Tudom hogy oda barmikor mehetunk"

2016. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Oké, hogy szereted a párod, és biztosan ő is téged. Természetesen nem a válás a legelső megoldás.

De neki akkor is meg kéne védjen téged. Itt nem kell senkinek sem a pártjára állnia, csak tudatosítania az anyjában, hogy adja meg a neked kijáró tiszteletet. Ne kérdőjelezze meg, hogy jó anya vagy-e. Ne szóljon bele azokba a dolgokba, amihez semmi köze. Amikor meggyanúsítottak téged a lopással, akkor sem tett semmit?


A kiságy sztorit kicsit kevésbé érzem durvának, mint te, de csak azért, mert máshogy kezelném. Biztosan mondtam volna neki, hogy de jó mama, ez a kiságy jó lesz magánál, amikor látogatóba jövünk, mert én már megvettem otthonra amit mi választottunk. :)

Vedd lazábbra.

Egyébként a lopásos gyanúsítás után én nem mentem volna oda többet. Ha az unokájukat akarták volna látni, akkor jöhettek volna hozzánk.

2016. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy en vagyok a hibas abban hogy hagytam hogy ez idaig elfajuljon! Mert igen mar az elso ilyen sztorinal kellett volna felallni es nem menni tobbet! Igy azt hiszik mindent megtehetnek! A kiságyas dolog az tényleg nem annyira gáz ha leszamitom azt hogy tudta hogy en milyen ágyat akarok a fiamnak. Igazabol felfoghattam volna ugy is hogy ennyivel is elorebb vagyunk es azt nem kell megvenni nekunk mar! De valamiert megis ugy erzem hogy ki akarnak hagyni olyan dolgokbol amikhez nekem a gyerek anyjakent kozom van.Biztos hogy tulreagalok dolgokat de mar olyan sokat csesztettek hogy a gyuloletem felejuk hatartalan! Annyit mondott a parom multkor hogy o is latja hogy engem hulyenek neznek es hogy kicsit olyan mintha az en fiamat ok akarnak felnevelni.Azert esik nagyon rosszul ez az egesz mert soha egy banto szot nem mondtam rajuk! Sot mikor ott voltam kivettem a részem a hazimunkabol is amit termeszetesnek ereztem hogy ha mar ott vagyok segitek.Es nem tudom miert utalnak hogy mivel valtottam ezt ki beloluk! Talan az lehet hogy az anyagi kulombseg a ket csalad kozott.erre gomdolok hogy ez nem tetszik nekik talan,bar kimondani még senki nem mondta ki konkretan.
2016. márc. 13. 09:31
 20/25 A kérdező kommentje:
A lopos dologrol meg annyit hogy nyaron szokott lenni ket het gyari leallasunk! Es nyaralas cimen haza szoktunk menni egy hetet nalunk egy hetet naluk szoktunk lenni,kozben Balatonra megyunk meg ilyesmi! A ket hetre azert eleg sok ruhat szoktam pakolni magamnak a nagy utazo taskaba.Mikor jottunk el toluk akkor elnezve a taskamat megkerdeztek hogy az mind a te cuccod?? De volt amire konkretan rakerdeztek hogy nincs-e nalam‼ Szoval nem tudom mi lesz ebbol az egeszbol.
2016. márc. 13. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!