Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy barátom nem engedi, hogy elmenjek vele és a barátaival túrázni vagy csak túlreagálom a dolgot?

Figyelt kérdés
Barátom és pár barátja (akiket amúgy ismerek) egy hónapos biciklitúrára mennek a nyáron, és barátom konkrétan megtiltotta, hogy elmenjek, mert hogy "barátnőt nem viszünk", pedig teljesen jól tudja, hogy nagy álmom egy ilyenre elmenni, csak eddig nem volt kivel. Pedig nem zavarnék sok vizet, el lennék én magamban, nem kéne pátyolgatnia meg ilyenek. Így meg otthon maradok tök egyedül, pedig már fel voltam készülve, hogy majd nyáron kirándulgatunk meg ilyenek, erre gürizhetem végig a nyarat és lehetek magányos. Bocsi a sok felesleges nyavajgásért csak hirtelen rosszul esett és ki kellett magamból írni. :D

2015. máj. 29. 03:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nos, ugyanez a szabály volt anno érvényes nálam vízitúrák esetén. Egyszerűen teher vagy, nem tudja azt csinálni amit akar, mert - habár azt hiszed, hogy nem kell rád figyelni - rád kell figyelnie. Ha mondod neki, ha nem, rád fog figyelni és nem a haverjaira; igaz ez tekerés közben, és utána esténként is.
2015. máj. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nos ezt abban az esetben meg is érteném, ha nekem lenne kivel elmenni erre-arra, de eléggé szociális analfabéta vagyok, barátaim nem is nagyon vannak. Így, hogy még ennyire természet orientált is vagyok még szarabbul esett, hogy itt akar hagyni egy hónapra. Azt is felvetettem neki, hogy oké, menjen el, de akkor menjünk el kettesben utána valami rövidebb, párnapos túrára. Bele is egyezett, de azóta mindenféle kifogást kitalált, csak hogy ne kelljen velem eljönnie, sőt egyszer még le is mondta.
2015. máj. 29. 03:49
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az ilyen pasikbol elegem lett. Az elettarsamnak is megmondtam, h barmikor odajohet, ha a barataimmal talalkozom. Elore megmondom neki, h mikor hova megyek veluk es barmikor csatlakozzon elozetes bejelentes nelkul. Nincs olyan, hogy csajos este, johet batmikor. Ha kellemetlennek ereznek akarmikor a jelenletet, akkor nem lenne a pasim. N
2015. máj. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én sem örültem, ha jött az asszony amikor a barátaimmal csináltam programokat(habár mi elég ritkán találkoztunk, a világ másik végén él mindenki), de azért egy hónap egy kicsit húzós szvsz, nem feltétlen mondanám normálisnak.
2015. máj. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Ne ringassuk álomban magunkat!

Van valakije. Kb. ennnyit jelentesz neki. Lássuk be 1 hónap nem kis idő. Az utána jövö együtt kiránduláshoz meg nincs kedve.

Ez minden csak nem párkapcsolat. Ha az ember párkapcsolatba lép valakivel, akár járás szinten, az bizonyos foku lemondásokkal jár. Kompromisszumot értsünk alatta.

Persze nem kell sülve-főve együtt lenni. Nem is szabad. Ha 1 hétröl lenne szó, még azt is megérteném, hogy nyűg vigyázni rád, nem tudja elengedni magát(?).

De ha neki ennyit jelent a kapcsolat, leráz és a barátokkal akar felhőtlen kikapcsolodást...

A helyedben felvetném hogy akkor ezt a honapot használjátok ki arra, hogy átgondoljátok hogy egyáltalán folytassátok e.

2015. máj. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, hogy horkolsz és félnek odavonzod éjjel a medvéket a sátrakhoz?
2015. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Minden évben 2-3 hétvégén elmegyünk a régi haverokkal kiereszteni a gőzt, felfrissülni, kicsit múltat idézni. Minden évben veszekszünk miatta a párommal. Az érvelése szerint nem normális hogy ezt párunk nélkül csináljuk és ennyi erővel Ő is leléphetne....erre higgadtan annyit szoktam válaszolni, hogy mikor szeretne lelépni egy hétvégére.

Az egy hónap nem kevés, de ha kizárólag pasik mennek túrázni, akkor ott semmi keresnivalója nincs egy Nőnek, mert ha együtt hoznak egy döntést az mindenkire érvényes...mi is így tettünk.

37F

2015. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 omba ***** válasza:
27%

Hát ez nem fér bele, bármiről is van szó:

"barátom konkrétan megtiltotta," -

így kezdődik, aztán meg rád zárja a lakást, ha elmegy otthonról... hány ilyet láttam.

2015. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A baráti társaság 3 srácból és egy lányból áll.
2015. máj. 29. 16:41
 10/11 omba ***** válasza:
Nem nyavalygás... nem komoly kapcsolat az, ahol a barátai előtt nem vállal.
2015. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!