Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ugye nem normális? Túlreagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem normális? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a helyez,hogy a párommal majdnem két éve vagyunk együtt.

Kb egyforma a hozzáállásunk a dolgokhoz, mindketten nagyon szeretjük egymást és komolyan tervezünk előre mindent, együtt.

Emiatt azt gondoltam,hogy eléggé mély bizalom alakult már ki köztünk,erre meg jött ez.

Hét közben dolgozik és sokat utazik, hétvégén vagyunk együtt. Ilyenkor vagy telón vagy facebookon beszélünk.


Chateltünk, mikor egyszercsak megkérdezte,hogy ő miért nem látja az ismerőseimet? Mondom hát hogy nem? Írja,hogy nem bírja megnézni őket,csak a közösöket.

Mondom hát nem tudom hogy nem mutatja.

Erre furán ír vissza amit észre is vettem. Én meg is kérdeztem,hogy miért ír most így?Csak nem azt hiszi,hogy én direkt állítottam be hogy ne lássa őket.

Erre ő : nem tudom.


Eléggé felhúztam magam ezen, mi az már,hogy megvádol azzal,hogy biztosan direkt állítottam azt be. A másik meg,hogy is gondol ilyet,mikor olyan boldogok vagyunk együtt, miért verném át... ráadásul ilyen abszurd semmi dolgon megsértődni...


Most legszívesebben nem is beszélnék vele, rosszul esett hogy ezt gondolja rólam.

Ti hogy reagálnátok?


2015. nov. 27. 15:56
1 2
 1/11 Linó03 ***** válasza:
Be lehet állítani az ismerősök láthatóságát.
2015. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké, tudom de nem ez volt a kérdés, és a lényeg sem.
2015. nov. 27. 16:04
 3/11 A kérdező kommentje:
helyzet * javítom az első sorban
2015. nov. 27. 16:04
 4/11 Linó03 ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Tényleg honnan tudhatná, hogy direkt van-e úgy, vagy sem?
2015. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert elvileg bíznunk kellene annyira egymásban ha már egy pár vagyunk ,hogy nem hisszük azt a másikról hogy épp eltitkol valamit, vagy sunyiságból elrejt a másik elől valamit.

Vagy csak én gondolom így?

2015. nov. 27. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Töröljétek magatokat a facebookról.
2015. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Állítsd be láthatóra
2015. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyi, azt sosem lehet tudni, hogy a másik épp mit hallgat el. Ha nem akarod, hogy ebből probléma legyen, állítsd be a face-t úgy, hogy ő is lássa az ismerőseidet, és máskor ne adj okot arra, hogy úgy érezze, titkolsz valamit.
2015. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna, hogy ilyen pitiáner dolgokon össze lehet veszni. Látszik, hogy még nem volt komoly párkapcsolatom:D.
2015. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:

Ha nem adtál neki okot arra, hogy bizalmatlan legyen, akkor megkérdezném, hogy miért zavarja ez őt.

2 év alatt most tűnt fel neki?

2015. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!