Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen dolog már ez?

Milyen dolog már ez?

Figyelt kérdés
, hogy az anyósom nem vigyázz meg nem segít. Pl. Meg kérdezem nem tudna e vigyázni a 2 unokájára és azt mondja most nem érek rá, olyan kifogással, hogy most főzök meg pihenek.8év alatt szinte 6x vigyázott a gyerekeimre de az 1-3 óránál nem volt több, nagyon jó gyerekek annyira vágynak a mamájuk szeretetére, de még át sem mehetnek hozzá, de másik lányának a a gyerekéré 2 hetente fel jár Pestre vigyázni 3-4 napot is és még én vagyok a rosszindulatú. Én meg segítek neki mindenbe a múltkor is beteg volt 3 órát ültem vele a sürgősségin, utána az én kislányom kórházba került és nem jött be meg látogatni. Később anyósom beteg lett ismét gondoskodtam róla aztán egy szere lett 40 fokos lázas beteg mind két kislányom és azt mondta nem látogatja meg őket mert nem akarja elkapni tőlük a betegséget, teljesen egyedül voltam 2hétig be nem tette a lábát és mai napig sem kérdezte meg pedig már eltelt azóta 1 hónap. A párom szerint én irigy vagyok meg rosszindulatú mert a testvére gyerekét nézi csak, aztán ha netalán el sírom magam át megy az anyjához és azt mondja engem nem zavar hogy ilyen vagy csak a feleségemnek esik rosszul azért szolok.
2016. márc. 13. 17:47
1 2
 11/18 acelsziv ***** válasza:
73%

1: költözzetek el onnan minél messzebb. A gyerekeidnek komoly lelki problémát fog okozni, hogy olyan ember szeretetét akarják, akiét látványosan nem kapják meg. Mert, ha messze lenne akkor mak elmondanátok, hogy azért nem jön a mama mert messze van.

Te meg ne rohanj neki ugrálni, ha ő sem segít neked. Mi vagy te? A csicskája? A lábtörlője? Oldja meg ő is ahogy te is megoldod.


A legnagyobb baj viszont a férjeddel van. Te is kifogtál egy gerinctelen férget aki mocskosul nem akarja meglátni az igazságot.

2016. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Ebbe az lesz a durva, hogy ő leszarja az unokáit, de mikor nagyobbak lesznek, és ők fognak szarni rá, mert semmilyen kapcsolatot nem alakított ki velük és nem nehéz kitalálni, hogy ebben nem a gyerek a hibás, akkor még a mama lesz felháborodva, hogy őt miért nem látogatják az unokái, meg stb. Na nem mintha hiányoznának majd neki, de ciki lesz a szomszéd előtt.
2016. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
a legszomorúbb az, hogy a párom szerint csendben el kéne tűrnöm, mert egy jó feleség alázatos
2016. márc. 13. 23:59
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz vele. Ha a lányaid azt látják, hogy téged nem zavar a mama hideg viselkedése, akkor őket sem fogja.

És, ha leszar titeket, akkor tedd te is azt. Vigyék a gyerekei a sürgössgire, meg ápolják, ha beteg.

Mellesleg arra gondolom már rájöttél, hogy a férjed egy fa@, és cseléd vagy mellette.

2016. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 omba ***** válasza:
73%

"mert egy jó feleség alázatos" - egy jó férj is alázatos a családja iránt....


Te nem jól látod azért, ő nem egy nagymama, többféle unokával.

Egy idős nő, akinek van lánya, és az fontosabb, mint a menye. Ez nem olyan nagy csoda.

Az viszont taplóság, ahogy elhárítja a te gyerekeidet is, az meg duplán az, hogy ha bajban vagy, akkor természetesnek veszi ő is, meg a nyomi fia is, hogy majd te megsegíted.

2016. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem az baj , hogy a lánya fontosabb mint én "menye" és az sem gond, hogy szereti a lánya gyerekét . A gond az, hogy 3 unokája van és ő ebből csak egyet tart unokájának a fia gyerekeit nem tekinti annak és ez a fájó, mert az enyém 8 éves a nagyobbik és nem érti, hogy a mama neki miért nem köszön vagy miért nem öleli meg vagy , hogy egymás mellet lakunk és hozzá miért nem jön át. Én értem, hogy a lánya az fontosabb mint én és ismétlem nem az baj, hogy engem nem szeret , de gyerekek köz egy igazi anya nem tesz különbséget, legalábbis én igy gondolom.
2016. márc. 19. 14:22
 17/18 anonim ***** válasza:
15%

Arra még nem válaszoltál, hogy nem hiszi-e azt, hogy nem az unokái.

Miért is szeretne téged és a gyerekeket, ha azt hinné, hogy megcsaltad a fiát és nem is tőle szültél gyerekeket, de mégis vele akarod felneveltetni őket.

Szóval, biztos, hogy nem hiszi ezt rólad?

2016. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
soha nem kételkedett benne , hogy nem az ő unokái és én nem akarom vele felneveltetni , csak szeretem volna ha a lányainknak van mamájuk mert az olyan jó dolog, csak ő ezt 8 éve nem gyakorolja, de viszont ő el várja, hogy segítsük meg támogatjuk. Alapból nem vagyok az az anya aki le passzolja a gyerekeit, szerencsére páromnak meg nekem is 8-16ig tart a munka időnk így könnyen meg oldjuk gyerek hordást oviba iskolába meg haza is. csak 10éves évfordulónkat szerettük volna meg ünnepelni,csak ő soha nem ér rá, csak ha fizetünk neki. Félre énem félre értést elkerülve nem fel neveltetni akarom a mamával a gyerekeimet csak szerintem ha normális család lennénk.
2016. márc. 19. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!