Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Picit zavar a dolog

Mit tegyek? Picit zavar a dolog

Figyelt kérdés

Törökországban élek 4 éve Alanyában.

Rendes munkám van, van egy párom 5 hónapja vagyunk együtt. Ő egy török férfi, először féltem a kapcsolattól, de megszoktam a más kultúrát. És őszintén szeretem a párom, érzem, hogy Ő is engem.

Nehéz volt megszokni, mert elég rideg volt nem mondogatta hogy szeret, nem csókolt meg egy jó ideig, csak az arcomra meg a homlokomra adott egy puszit. Na de persze most már ez megváltozott, nemi életünk is rendben van, viszont a szülei előtt még puszit se ad. Megölel, kb ennyi. Ha náluk voltam, akkor nem lehettünk a szobájában 3 percnél tovább mert azt, mondta, hogy micsoda szégyen. Mit gondolnak majd a szülei.

Na most akkor a szülei azt hihetik, hogy még egymáshoz se értünk vagy mi?

Nem beszéltem még vele erről, de lehet majd fogok. Nemtudom.

Eleve olyan fura volt, hogy még a kapcsolatunk elején adtam neki egy puszit az arcára, és úgy meglepődött, hogy elröhögtem magamat.

Mindenesetre már arra is gondoltam, hogy lehet ha nem bújtam volna annyit hozzá meg nem kezdeményeztem volna, akkor máig nem szeretkezünk.

:-D

25/N



2015. júl. 29. 22:05
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Most ezen mi a kamu????
2015. júl. 29. 22:13
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Drága szívem, ha ez igaz, és tényleg ennyire vallásos a család, neked iszonyatosan cudar életed lesz.
2015. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

De a párom nem az, csak a szülei.

Igen, hallottam már pár embertől hogy "szökjek" amíg tudok, de azért annyira nem rossz az egész. Csak fura

2015. júl. 29. 22:18
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
Na majd pár év múlva megbeszéljük... Már ha a kedves férjed oda enged majd az internet elé. De csináld nyugodtan, mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.
2015. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg őt szereted, akkor elfogadod és tudomásul veszed, hogy az ő kultúrájukban nem nyalják-falják az emberek egymást mások előtt. Főleg nem a nagyon vallásos szülei előtt, akik megbotránkoznának ezen.

Komolyan nem lehet kibírni??

2015. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Értelmes ember még nem vallásos anyósék sem előtt kezd el turbékolni a párjával...
2015. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Dehogynem, eddig is kibírtam, és tiszteletbe tartottam, csak így olyan mintha a huga lennék, ha ott vagyok náluk
2015. júl. 29. 22:30
 8/37 anonim ***** válasza:
21%
Nincsen semmilyen török pasi szerintem ez vmi találos kérdés,ki kell találni miröl van szó
2015. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Utolsó: hát hadd adjak már egy puszit a páromnak mondjuk reggel, ha felébred és kijön a másik szobából
2015. júl. 29. 22:32
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
De most, ha tudod, hogy a szüleit zavarná?? Direkt provokálni akarod őket, vagy mi? Baj, hogy nem utálnak, mindenképp el akarod intézni?
2015. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!