Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem örül, amiért...

Anyósom nem örül, amiért kisfiunk lesz. Szóvá tennétek neki, vagy igyekeznétek nem törődni vele és reménykednétek, hogy szülés után megváltozik a dolog?

Figyelt kérdés

Mindig amikor szóba kerül, elmondja hogy jobban szeretne kislány unokát. A férjemnek is nagyon rosszul esik a dolog.


Eddig nem volt konfliktusunk, nem tudom, érdemes-e szóvá tenni.


2015. okt. 20. 18:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%

Magasról tennék rá, mégis mit lehet tenni, főleg, hogy nem az lesz? Ezt vele is közölném, hogy elég bunkó dolog ezt hangoztatni, amikor úgysem ér vele semmit, plusz mit számít, hogy fiú vagy lány? Hm.


Külön nem hoznám elő, de ha beszólna emiatt, akkor helyretenném.

Nem reménykednék semmiben, ha nem szereti, majd szeretjük mi, a szülei, magunknak szülök :)

2015. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván egy végtelenül primitív, buta nő lehet, ha ezt kimondja nektek. Teljesen fölösleges vele vitatkozni, szerintem fel sem fogná a kis agyával, hogy min vagytok kiakadva. A gyereket valószínűleg ugyanúgy fogja szeretni, mintha lány lenne.
2015. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
81%
Igaza van az előttem szólónak! Csak örülni kéne az unokájának, nem pedig ezen gondolkozni.
2015. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%

Pont lexarnám. Nem kívánságműsor.

Én meg örülnék, bármilyen nemű is,csak egészséges legyen! Sok sikert,és örömet a babához!

2015. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%

"tessék mama,akkor szüljön egy kislányt magának."

(főleg ha még klimax előtt van,akkor hajrá)


amúgy rendkívül primitív megnyilatkozás ez. nemhogy örülne neki,hogy unokája lesz. de a gyereket amúgy meg ti vállaljátok,a ti dolgotok.. a neméről meg nem tehet senki.. és egyik se jobb a másiknál..

2015. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
19%

Édes istenem, legalább őszinte.

Nem hiszem el, hogy innen soha senkinek nem fordult meg a fejében, hogy igazából jobban örülne, kislánynak vagy kisfiúnak, akár saját gyereknél, akár unokánál, bárhol.

Nem hiszem el, hogy ilyenkor nem lehet poénnal elütni, hogy ígérjük, addig nem állunk meg, míg nem kap egy kislányt, miért kell felkapni a vizet és ovis módon rinyálni.

2015. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
Imádni fogja a kissrácot, nem kell ezeket ilyen komolyan venni. Ha majd odakerülök, én jobban szeretnék fiúunokát, mert a lányokkal nem tudok mit kezdeni, de biztos vagyok benne, hogy hülyére bőgöm magam majd a meghatottságtól, amikor megszületik a kis pisis, és órákig válogatok a rózsaszínű, habos-babos göncök között neki, bármennyire is rühellem az ilyen közeget:-)
2015. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
A kedves mamának ehhez semmi köze! Ez a ti ,,ajándékotok"!
2015. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Van már egy lányunk. Talán ezért is olyan rossz, félek hogy kivételezni fog vele.


Az őszinteség jó dolog, tényleg. Mondja el egyszer, de ne minden alkalommal.

2015. okt. 20. 18:20
 10/40 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem se érdekeljen, hogy mit akar. Ez nem kívánságműsor.


Ha nem tetszik neki, nem kötelező látnia az unokáját.

2015. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!