Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Még tanulunk mindketten, 1 éve együtt is élünk, minden a legnagyobb rendben működik köztünk. A szüleink nem ismerik egymást, nem tartottuk még fontosnak a bemutatást, mert beláttuk mindketten, hogy mentalitásbeli különbségek miatt nem jönnének jól ki.

Mindezek ellenére az ő anyukája szivességeket próbál kérni a szüleimtől a páromon keresztül, és nekem ez roppant kellemetlen, mert engem gyakorlatilag a szüleim tartnak el és a páromat is sok mindenben segitik. Ez most már a sokadik alkalommal történt meg, volt hogy a szüleim segitettek, volt hogy a párom inkább kitalált valamilyen kifogást, de én úgy érzem hogy ezt ennyiszer eljátszani pofátlanság. Mondtam a páromnak, hogy most már aztán állitsa le az anyukáját, vagy segitsen ő neki, mert az én szüleim nem fejős tehenek és semmivel nem tartoznak az ő anyjának. A párom attól fél, hogy megsérti az anyukáját, igy most ez az egész a mi kapcsolatunkat mérgezi. Mit kezdhetnénk a helyzettel?


2015. júl. 6. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen segítségről van szó?
2015. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
"mentalitásbeli különbségek" - fogalmazz pontosabban: anyagi különbségek ... és te nem tartottad fontosnak, a párod csak szégyellte
2015. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan, úgy mégis miről van szó?
2015. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy milyen segítséget kértek, meg hogy milyen kifogást talált ki a párod.
2015. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A szüleim nem gazdagok, épp csak hogy normálisan megélünk. Nincsenek tartalékaink, de megvan mindenünk ami kell.
2015. júl. 6. 14:33
 6/18 A kérdező kommentje:
Egy példa: hogy vigyék őt el autóval valamilyen rokonához. Egyszer apu elvitte, mert pont arra volt dolga, de most már természetesnek venné, hogy ha a szüleim arra járnak, akkor ő erről tudjon, hogy vagy őt vigyék el vagy csomagot küldjön stb.Ilyenkor utána kell menni, ami kb egy óra, meg ugye benzin is.
2015. júl. 6. 14:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én nem értem:

"A szüleink nem ismerik egymást, nem tartottuk még fontosnak a bemutatást, mert beláttuk mindketten, hogy mentalitásbeli különbségek miatt nem jönnének jól ki."


És:


"Egy példa: hogy vigyék őt el autóval valamilyen rokonához. Egyszer apu elvitte, mert pont arra volt dolga..."


Akkor mégis találkoztak már a szüleitek ezek szerint nem? Vagy hogy van ez?

2015. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
:D:D kicsit ütköznek itt a dolgok..
2015. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, apum az ő anyjával találkozott egyszer és váltottak két mondatot az autóban.
2015. júl. 6. 14:54
 10/18 A kérdező kommentje:
A klasszikus értelemben véve nem ismerkedtek össze, én ezt nem vettem annak. Meg főleg az anyáink azok, akik sosem fognak kijönni sajnos. Az én apumat és az övét is kenyérre lehet kenni. Lehet hogy ezt irhattam volna. :)
2015. júl. 6. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!