Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek van igaza? Mi az illem?

Kinek van igaza? Mi az illem?

Figyelt kérdés
Párom rokonságáról lenne szó akiket együtt töltött éveink alatt csak a saját esküvőnkön láttam... (pár km-re laknak) anyóséknál "elsírják" magukat hogy miért nem visszük el hozzájuk a gyermekünket megmutatni. Mi nem beszéltünk velük az esküvőnk óta, meg előtte se tartotta a párom már velük a kapcsolatot. Anyósék szerint illene elvinnünk a gyerekünket megmutatni. Én elmondtam a véleményem ami az, hogyha valaki valahova nem hív oda nem megyek!!!! Másrészt ha kíváncsi valaki a gyerekemre az eljön és megnézi! Erre nagyon leosztottak, mert szerintük ez nem így működik... én meg inkább nem mentem bele további vitába. De azért érdekelne, hogy mások szerint mi a helyes! (Azt hozzátenném, hogy nem olyan közeli rokonról volt szó és nem arról, hogy korlátozva vannak.)

2016. márc. 14. 12:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Én még nem is hallottam olyanról, hogy ha egy baba született akkor a szülők vitték volna mutogatni. Pedig nagyon sok baba született az ismeretségi körömben. Én még csak olyat láttam, hogy akik szerették volna a babát megnézni, kértek egy alkalmas időpontot és ők mentek látogatóba.
2016. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 omba ***** válasza:
87%

Én már elmondtam, mit gondolok, de most azon vigyorgok, hogy annak ellenérem hogy kb mindenki a te álláspontodat támogatja, a tetszési %-ok esnek...


Az anyósok is megérkeztek. :D

De nem mondják ám, hogy ők miért tartanák azt helyesnek... csak nyomják a lefelé nyilakat.

A vicckönyvek felét ezért teszik ki az anyós viccek! XD

2016. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért az vicces, hogy te nem mész oda, ahova nem hívnak, de nem érted, hogy miért kene meghívnod embereket, miért nem mennek csak ugy gyereket nézni hozzatok.
2016. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Az egy más dolog, hogy nem megyek oda ahova nem hívnak és az is más dolog, hogy amikor gyerek születik akkor másoknak illik eljönni (megbeszélt időpontban, nyilván) tehát nehogy már én hívjam meg őket, hogy na nem akarjátok megnézni a gyerekünket? Kicsit vicces lenne...
2016. márc. 15. 09:14
 15/34 A kérdező kommentje:

19:35-ös válaszolónak.

Igen, folyamatosan hallgatom a nem is tanácsoknak mondanám, már inkább beleszólásokat... és egyre inkább azt veszem észre, hogy levegőnek néz... meg sem kérdezi, hogy kiviheti-e, csak azt veszem észre, hogy öltözteti... amikor azt mondom, hogy ne vidd ki, azt meg sem hallja, hozza a pici kabátját. Én soha nem szóltam egyébként semmiért! Ez volt most az első eset, hogy megpróbáltam valamiről elmondani a véleményem, erre "kiokosítottak"

2016. márc. 15. 09:29
 16/34 anonim ***** válasza:

Kicsit keményebben Kérdező, a TE gyereke, ez nem "vélemény" ez tény!

Nem kaphatják ki a kezedből, az nagyon csúnya irányba mutat, ha ezt eltűröd.

2016. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról, hogy a múltkor és nagyon sírt, anyós rögtön felkapta, odamentem, hogy "kérem"! Kértem 3-szor, nem adta át, negyedszerre kivettem a kezéből! Na láttam rajta, hogy ez nem tetszett neki, de ez van! Akkor nem én reagálom túl, ugye?
2016. márc. 15. 13:17
 18/34 anonim ***** válasza:
69%
Nem te reagálod túl. Én azt nem értem, hogy hogy a fenébe tűrheted azt, hogy a TE gyerekedet önkényesen öltöztesse és kivigye. Az eszem megáll. Fogadjunk, hogy megmondja, hogy mivel etesd, mivel itasd mit adj rá, aztán majd megmondja melyik oviba írassad aztán melyik iskolába. Tényleg a nevét te választottad???
2016. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Igeeen igeeen. Általában "túl öltöztetem" azt is végighallgattam már, hogy hogy kell tejbegrízt készíteni!!! A nevét én :D

De ez a hétvége után megfogadtam, hogy kinyitom a számat, eddig mindent csak hallgattam, de már elegem van. Minden hétvégén tiszta idegbeteg vagyok, mielőtt jönnek, miután mentek...

2016. márc. 15. 20:23
 20/34 anonim ***** válasza:
57%
Atya ég! Ugyanaz az anyósunk? :D
2016. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!