Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek van igaza? Mi az illem?

Kinek van igaza? Mi az illem?

Figyelt kérdés
Párom rokonságáról lenne szó akiket együtt töltött éveink alatt csak a saját esküvőnkön láttam... (pár km-re laknak) anyóséknál "elsírják" magukat hogy miért nem visszük el hozzájuk a gyermekünket megmutatni. Mi nem beszéltünk velük az esküvőnk óta, meg előtte se tartotta a párom már velük a kapcsolatot. Anyósék szerint illene elvinnünk a gyerekünket megmutatni. Én elmondtam a véleményem ami az, hogyha valaki valahova nem hív oda nem megyek!!!! Másrészt ha kíváncsi valaki a gyerekemre az eljön és megnézi! Erre nagyon leosztottak, mert szerintük ez nem így működik... én meg inkább nem mentem bele további vitába. De azért érdekelne, hogy mások szerint mi a helyes! (Azt hozzátenném, hogy nem olyan közeli rokonról volt szó és nem arról, hogy korlátozva vannak.)

2016. márc. 14. 12:03
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nem csak nekem vannak ilyen gondjaim? :D
2016. márc. 16. 06:59
 22/34 anonim ***** válasza:
Tényleg legyél határozottabb,ís ha legközelebb megy világositsd fel a Ti házatokban mik a szabályok,és a gyerek is a tiéd Te döntesz.Mond meg neki ha nem tetszik akkor mehet a kilincs után viszlát.Azért nehogy már magától kivigye meg ne adja oda ha sír.
2016. márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
71%

Igen, neked illik meghívni őket, hogy ha van kedvetek, gyertek át. Én biztos nem tolakodnek egyebkent.

Nyakatekert a logikád.

2016. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Igyekszem majd kinyitni a szám és nem csak nyelni!

Kedves utolsó, még egyszer nem akarom leírni amit eddig is!

Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt a kérdésemre!

2016. márc. 16. 18:23
 25/34 anonim ***** válasza:
71%

"Én elmondtam a véleményem ami az, hogyha valaki valahova nem hív oda nem megyek!!!! Másrészt ha kíváncsi valaki a gyerekemre az eljön és megnézi! "


Mondjuk ez akkor a van sapka, nincs sapka esete.



Egyébként én sem vagyok híve a gyerek körbe hordozásának. Nekik sokkal egyszerűbb elindulni, jönni-menni.

2016. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%
És akkor te miért várod el, hogy ők úgy jöjjenek nézni, ha nincsenek meghívva?... mások szemében a szálkát is, a maga szemében a gerendát sem eset. Igenis hívd meg őket... valszeg őket is úgy nevelték, hogy nem tolakodnak be más területére meghívás nélkül.
2016. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

26-os, te hol olvastál arról, hogy a Kérdező elvárná ezeknek az alig-rokonaknak a látogatását?

Nem ebben a kérdésben, megnéztem még egyszer.

2016. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
27-es, pont a kérdésben: " Másrészt ha kíváncsi valaki a gyerekemre az eljön és megnézi! " ez szted mi?
2016. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 omba ***** válasza:
egy feltételes mondat - HA... és semmi hiányérzet
2016. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Jajj na szóval!!!!

1. Nem megyek oda ahova nem hívnak!

2. Ha valahol gyerek születik oda tulajdonképpen "bejelentkezik" aki akar, legalábbis mi senkit nem hívtunk meg, hogy megnézze a gyerekünket, aki kíváncsi volt az ideszólt és alkalmas időbe eljött.

Tehát itt két külön dologról beszélek. Mert anyós szerint mi vigyük el nekik a gyereket itt függ össze a dolog, na de minket nem is kértek, hogy vigyük el, szóval szerintem csodás színjátékot játszanak el anyóséknál... na mindegy a lényeg az, hogy valóban egyáltalán nem várom el, hogy jöjjenek sőt én sem akarok oda menni! (Miért akarnék hiszen nem is ismerem őket a férjem meg évek óta nem tartja velük a kapcsolatot)

Remélem így már érthető a dolog.

2016. márc. 20. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!