Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek van igaza? Mi az illem?

Kinek van igaza? Mi az illem?

Figyelt kérdés
Párom rokonságáról lenne szó akiket együtt töltött éveink alatt csak a saját esküvőnkön láttam... (pár km-re laknak) anyóséknál "elsírják" magukat hogy miért nem visszük el hozzájuk a gyermekünket megmutatni. Mi nem beszéltünk velük az esküvőnk óta, meg előtte se tartotta a párom már velük a kapcsolatot. Anyósék szerint illene elvinnünk a gyerekünket megmutatni. Én elmondtam a véleményem ami az, hogyha valaki valahova nem hív oda nem megyek!!!! Másrészt ha kíváncsi valaki a gyerekemre az eljön és megnézi! Erre nagyon leosztottak, mert szerintük ez nem így működik... én meg inkább nem mentem bele további vitába. De azért érdekelne, hogy mások szerint mi a helyes! (Azt hozzátenném, hogy nem olyan közeli rokonról volt szó és nem arról, hogy korlátozva vannak.)

2016. márc. 14. 12:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vinném a gyereket senkihez, max amikor kicsit nagyobb eltolnám ide vagy oda, hogy levegőzzön pár percet a közelben, megnéznénk nyugdíjas ismerősöket (szimpátia és nem rokonság alapján). De nekem nagyon b.... az agyam amikor megszületik a gyerekem és oda járna az egész rokonság, na meg az anyós anyám a jó tanácsaival. A nem mutiba csináltam kifejezés biztos, hogy sokat hangzana el a számból. Nem dicsekedni akarok a gyerekkel.

Mondjuk én pasi vagyok és 30 éves.

2016. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok, senki se úgy születik,hogy tökéletesen tud gyereket nevelni, erre van a védőnő a gyerek orvos akik segítenek ha nagyon süllyed az a hajó, persze bárkit fel lehet hívni akiben megbízik az anyuka de ha kéri.

Bár egy értelmes pasi nem választ a gyerekének esetlen anyukát, akiböl nem nézi ki, hogy fel is tudja nevelni.

Illemet meg nagyivbe.... mondjuk unokatesómét voltunk megnézni 3 hónapos korában.

2016. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, amit írsz, kérdező... anyósék műsora az egész, arra se esküdnék meg, hogy valóban reklamál náluk az alig ismert rokonság, ahogy a párodnak se jelentenek sokat, valószínű, hogy így van ez visszafelé is.

Anyósékat kell kicsit hátrébb tolni, ők már túl vannak a baba dolgokon, a szülőt ti vagytok. Majd ti eldöntitek - bármi is az.

2016. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem neked van igazad, pici babával nem rohangálunk olyan rokonokhoz, akik nem is ismernek, csak egyszer használatosak. Ha akarják látni, akkor megoldják, ha nem akkor nekik nem kell erőltetni. Van telefon, fel lehet emelni, gondolom a nagy gratuláció sem volt... Ha el tudnak menni anyósékhoz, akkor el tudják kérni a számotokat és tudnak még pár km-et utazni!


Nálunk meg se született még, sőt csak egyszer beszéltünk róla, hogy kb mikor szeretnénk és anyós már mondta hogy ő szívesen megy gyesre... és sorolta, hogy kiknek akarja majd megmutatni (nem díj ez...), szóval átérzem.


Mert ha pl nagymama, dédi kérné hogy menjetek, mert neki nincs kocsija, nincs tömegközlekedés, akkor teljesen érthető lenne, de általában ők pont meg szokták tudni oldani, hogy eljussanak a családhoz elsők között!

2016. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!