Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek az anyosom ellen?

Mit tegyek az anyosom ellen?

Figyelt kérdés
Miota kiköltöztünk a barátommal külföldre folyamatosan hivogat,irogat az anyosom.Sogornőmékkel élünk együtt és őt sem hagyja békén. képes vasárnap reggel felébreszteni,csak hogy beszéljünk.Ha felhiv skypeon egész álló nap kell beszélgessünk vele. A fiainak se mondhatjuk meg,hogy zavar minket. Hogy mondhatnám meg udvariasan anyosomnak hogy kicsit hanyagoljon minket? annyira sértődékeny és nem akarjuk megbántani

2016. márc. 8. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
szép kis kapcsolat ahol a párjaitoknak sem mondhatjátok meg mi a helyzet...
2016. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

éjszakára teló félrerak

mobil kikapcsol

skype kikapcsol, ha dumál: bocsánat xy, mennem kell, csóóóók és lecsukod a gépet


gyengék vagytok

2016. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A fiukat se akarjuk megbántani
2016. márc. 8. 15:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok az őszinte kapcsolatokhoz!


nem dolgoztok hogy egész nap dumálgattok?

2016. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lenémítod a telefont amikor alszotok.Skypera nem léptek be ha nem muszáj, esetleg blokkoljátok hogy ne lássa,hogy fent vagytok.

De a legegyszerűbb lenne, hogyha megbeszélnéd a barátoddal. Amúgy sem értem miért veled akar beszélni anyósod, amikor neki kvázi senki vagy. Miért nem a fiával beszél? Nem azt mondom , énis jóban vagyok az anyósjelöltemmel.De csak nem vagyok a gyereke, nem is érdeklődik úgy irántam mint a gyereke iránt.

Szóval beszéld meg a barátoddal,hogy nem akarsz ennyit beszélni az anyjával, van neked saját anyukád.

És ennyi . Heti 1-2x ülj te is oda a géphez, beszélj vele. De nem kell mindennap órákat beszélgetni,főleg,hogyha terhedre van.

2016. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én itthon vagyok egész nap mert még nem találtam munkát. elvégzem a házimunkát és utána nem hagy élni..mindig azt mondja anyosom h ha nem is beszélünk de legalább lássuk egymást. evvel csak azt éri el hogy ne beszélgessek a párommal vagy a soginőmmel azt amit akarok
2016. márc. 8. 15:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ültessétek oda a fiait 10 perc után azzal, hogy "anyátok keres." Mi ezzel a gond? Hiányoztok szegénynek, de ettől még megmondhatjátok, hogy most dolgotok van, majd jelentkeztek.
2016. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Telefont csak akkor kapcsold be ha már felébredtetek, skypot sem kell állandóan bekapcsolva tartani, egyszerűen ha hosszúra nyúlik a beszélgetés, akkor mondd azt, hogy bocsi, de dolgom van, megyek.
2016. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudnia, hogy egész nap otthon vagy, ha nincsenek bekapcsolva a láthatóságaid, akkor nem tud elérni, ennyi.
2016. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Skype-on letiltani (úgy, hogy a listából azért ne töröld), akkor úgy fogja látni, hogy offline vagy. Csak akkor oldd fel a tiltást, ha beszélni akarsz vele, beszélgetés után pedig megint azonnal letiltani.
2016. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!