Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sértődött meg anyósom?

Jogosan sértődött meg anyósom?

Figyelt kérdés
Anyukám facebook idővonalára kiraktam egy képet, amin a 6 hónapos kislányommal van és írtam is mellé,hogy milyen jó nagymama és anyuka. Anyósom ezen vérig sértődött 1 hónapja nem is beszél velem, férjemnek mondta,hogy nagyon megbántottam őt ezzel.Nagyon szívesen írtam volna neki is pár szót,de ő ilyen kirakat nagymama. Egyszer jött látogatni a kislányomat, felé se bagózik egyébként.

2016. márc. 9. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg a férjednek, hogy kérjen az anyjától egy képet, amin az unokájával szerepel, és nálatok készült, aztán tegye ki a mama idővonalára. Intézzék a problémát családon belül, téged meg hagyjanak ki belőle.
2016. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmen kívül hagynám a hisztijét. Semmit sem csinálnék.
2016. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2016. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
2016. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha ilyen tipikus kirakat a nagyi, szerintem se foglalkozz vele.

Nem sértődözni kell, hanem gondolkozni ezen, hogy vajon miért anyukád a jobbik mama.


Férjednek is át kellene látnia.

2016. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Nyugi az én anyósom is ilyen. másfél év alatt egyszer látta az unokáját és telefonban sem kérdezett róla soha. Anyám ezzel szemben rajong a kicsiért. Varrogat kötöget neki. Igazi nagymama. És amikor kiraktuk azt amit épp kötött és megdicsértük, hogy milyen jó nagymama az anyóst a guta kerülgette. Minket ez nem érdekel. Te is hagyd figyelmen kívül a tiédet.
2016. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kovpet ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem. Min sértődött meg? Róla nem írtátok, hogy rossz lenne, csak másról, hogy jó.
2016. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :) Küldtem zöld pacsit is :)

Igen, kedves utolsó, nem írtam semmi bántót,hogy az anyukám lenne a jobbik mama, vagy jó,hogy van 1 jó nagyija a kislányomnak. Így én sem értem miért sértődött meg.

2016. márc. 10. 14:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mi ezen a sértő, de hát mindegy is, ha ennyire távoli rokon.... tegyél rá magasról!
2016. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmondom: azon sértődött meg a kirakat nagyi, hogy született egy bejegyzés, ami nem azt hivatott reklámozni, hogy ő milyen szuper nagyi! Azzal együtt, hogy le se szarja a gyereket,viszont milyen szupi már, hogy verheti a mellét, hogy az én unokám! Csak senki ne kérdezzen semmit, mert arra nem tud válaszolni! Az én anyósom is ilyen. Nyomja a facebookon a fotókat: az én unokám, de szeretem!, csakhogy az elmúlt 2 alkalommal elfelejtette az unokája névnapját! Azért csak 2 alkalommal, mert még csak 2 volt neki (1,5 éves)! Ráadásul szerencsétlen gyerekem, olyan bonyolult nevet kapott, amit fél évig nem sikerült megjegyeznie! Tominak hívják, anyósom az első félévben öcsém-nek hívta! Most 7.-én az unokája névnapján, átjött (2 percre lakik tőlünk, papucsban), kaptunk a lányommal 2 szál virágot nőnapra!, aztán 10 perc múlva hazament, mert fel kell köszönteni az unokahúgát! Szerinted?
2016. márc. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!