Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom kibeszél a férjem...

Az anyósom kibeszél a férjem exének, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Belépve maradt az egyik internetes oldalon és ott olvastam el a beszélgetésüket. Anyósom elhordott mindenféle boszorkánynak, meg fog tépni, engem senki nem visel el csak a hülye fia, elvettem tőle a fiát, stb. Az újszülött gyerekünkről is küldött át képeket a férjem exének, hogy szerinte kinek a gyereke, hasonlít-e a fiára. A dolgot nehezíti, hogy most nála kell élnünk pár hónapig.
2016. márc. 26. 17:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ti hogy reagálnátok erre ?
2016. márc. 26. 17:23
 2/22 anonim válasza:
76%
Jó isten! Férjed mit szól erre? Mondd el ezt neki! És ha nem áll ki melletted, tudod mit kell tenned...20l
2016. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A férjem nagyon mérges lett és rögtön fel akarta hívni, de megkértem, hogy ne, mert rögtön kiderült volna, hogy én kutakodtam.
2016. márc. 26. 17:28
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Anyós vicceket kell mondani előtte. Pl.: a jó pálinka olyan mint az anyós halála: megkönnyeztet, de belül azért jólesik.


Viccet félretéve, így nem lehet élni egy hetet sem. Ne engedjétek, hogy némi anyagi előnyért cserébe rémálommá tegyétek az életetek egy részét. El kell menni albérletbe, gondolom a férjednek van munkája, önálló emberek vagytok.

2016. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Semmit ne csinálj. Húzzatok el minél hamarabb.
2016. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Műveletlen egy perszóna lehet az anyósod. De a férjed anyja.Viselkedj úgy a férjeddel, gyermekeddel, hogy ne találjon benne kivetni valót, ne tudja mondani, hogy na ugye, megmondtam én..., bár ha akar, talál valamit.Ne kezdj vele replikázni, mert nála laktok, de kerüld a vele való találkozást, ha lehet! Pl. főzz, moss magatokra, meg vonuljatok vissza a lakrészetekbe!A fia téged választott, nem maradt az exnél, de ne csalódjon benned! Viselkedj intelligensen!Ha már ők nem azok.
2016. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Alain Delon ***** válasza:
15%
Esetleg vedd fel te is a kapcsolatot a férjed exével a 'neten, és mószerold be az anyósod nála. Mondd el te is mindennek.
2016. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Koltozzetek elobb v bird ki azt a par hetet es kozben tartsd a 3 lepes tavolsagot. Utana meg vegkepp. Amugy en is ezt kaptam anyostol es meg egy-ket extrat. kiveve a gyereket ... csodalatos modon azt az egyet (tudtommal) soha nem kerdojelezte meg, h a ferjem/fia az apa. Minden mas megvolt es meg sok mas is. Tiszta helyzetet teremtettem, mert nem birom a kepmutatast es a megjatszast. Tudom, h utal, o is tudja, h az erzes kolcsonos. Ami jo, mert igy meg veletlenul sem keresztezzuk egymas utjat. Ha szeretne vmit, a ferjemmel beszel. A mi kapcsolatunk viszonataban ennel tobbet nem varhatok. Ha kozelebb engedem, azonnal furni kezd engem es a hazassagunkat. 6 eve var ra, h vege legyen, a ferjemnek nem egyszer szemrehanyast is tett, h pont mellettem kellett megallapodnia...
2016. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsonak jo az otlete es hagyd nyitva az alkalmazast, hogy elolvassa :-) Persze a ferjed tudhat rola :-)
2016. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
viszonylataban*
2016. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!