Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezeljem a helyzetet?

Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Parom anyja kialhatatlan. Neki csak az jo amit o jonak gondol. Mas tipus vagyok, mint o. En olyan csendben elvagyok tipus vagyok, nem egy tarsasagi ember, es ez szerinte baj. De minden mas is baj. Mindenben a hibat talalja es ugy hogy nekem a szemembe soha semmit nem mond. A hatam mogott szapul egy altala kitalalt ram irt szemelyiseg alapjan. Ez egy undorito dolog szerintem. En nem akarok neki megfelelni -probaltam - es megvaltozni sem, mert miert is legyek mas ember. Nem tisztelem ot egyaltalan, az elmult 2 evben tobbet bantott mint barki az eletben, en pedig mindig csak nyeltem mert ha elmondanam a velemenyem akkor osszevesznenk es a fia ellen fordulna es tonkretenne a kapcsolatunkat. A kerdesem az, hogy hogyan kezeljem ezt, tudva hogy parom anyjaval soha nem leszek joban, csak latszolag. En nem szeretem megjatszani magam, mutogatni ami nem is valosag. Legszivesebben szajba vernem mert mar odaig jutottam de nem tehetem.
2016. márc. 31. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem kedveled akkor a látogatások számát lehető legkisebbre csökkenteni. Évente egyszer elég jó pofiznod. Nem kell látogatni, nem kell meghívni hozzátok és gond egy szál se. A párod látogassa hiszen az anyja de neked nem kell. Megoldható csak akarni kell.
2016. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most is az volt hogy paromat sms-el bombazta ellenem. Latom rajta ha olyan uzenetet kap. Egy ideig joban voltunk, es nem is nagyon latogatom, csak ha muszaj. De par napja elmentunk es most mar az is baj ha nem baratkozok a baratnoje lanyaival annyira. Joban vagyok veluk de tobb mint 10 evvel fiatalabbak, nem az en korosztalyom. Szerinte ez azt jelenti hogy mint feleseg nem leszek megfelelo mert ez illetlenseg es arra utal hogy nem vagyok csalad centrikus. Szerinte egy nonek maximalisan alkalmazkodnia kell a parja csaladjahoz es atvenni az eletstilusukat mert azzal adom meg a tiszteletet.
2016. ápr. 1. 00:02
 3/21 A kérdező kommentje:
En nem vagyok birka aki koveti a tobbit csak mert a kutya arra hajtja oket. Had legyen mar sajat szemelyisegem. Ez olyan bosszanto es igazsagtalan. Ha barki csak feleannyira lett volna vele ordogi ahogy o velen az elmult 2 evben, szerintem idegosszeomlast kapott volna. Szerinte nem vagyok tisztelettudo elegge, holott pont hogy en fogom vissza magam es nyelek folyton ahelyett hogy boritanam a bilit a csaladjaban. Szoval a tusztelettudas tole all a legtavolabb. Rossz hogy felnott ember vagyok es hulye gyerekkent kezel egy olyan ember aki soha nem volt velem oszinte, egyenes.
2016. ápr. 1. 00:07
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Te már megpróbáltad, a párod nem tud vagy nem akar megvédeni, akkor miféle jövőd lenne ebben a családban?

Játékszere lehetsz a banyának. Szerintem várja, hogy végre kinyisd a szád, és végre leüvölthesse a fejedet. Majd rögtön ezután sírógörcsöt kapva felhívja a kisfiát, hogy te milyen vagy.

Nem tiszteletet meg szeretetet akar ez, hanem eltaposni. Két éve bizonyítgatja neked, mások örülnének ha ilyen korán kiderülne mi várna rájuk, és léphetnének le.

Van egyébként egy trükk a feszültséged enyhítésére: rajzold meg ahogy "szájbavered".

2016. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodj meg. Tul nagy feneket keritesz az egesznek. Lathatoan nem vagytok egy ertelmi szinten. Ha anyosodnak nincs jobb dolga minthogy rajtad csamcsogjon, akkor max sajnalni tudom, hogy ennyire unalmas az elete. Ne feledd: ha valakinek problemaja van Veled, az attol meg az o problemaja. Feletelezem a ferjed megved az ilyen helyzetekben. Ha igen, akkor sz..rd le. (Ha nem akkor elgondolkodnek a tovabblepesen, mert lehet, hogy az Edesanyja befolyasa alatt el, es ez valtozni nem fog). Nekem is van 'utalom' a csaladon belul. Mit tettem? Nem idegeskedem rajta, nem gondolok ra. Ki a fenet erdekel hogy neki mi a gondja velem? Az eletem a sajatom. Nem arra van, hogy egy rosszindulatu, frocsogo rokon elkepzelesei szerint eljem. Idaig jutott? Szekenyke...Az ilyen embereknek elsosorban sajat magukkal van problemajuk, nem veled.
2016. ápr. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

engem nem anyósod viselkedése idegesítene,hanem az, hogy a párod ezt miért hagyja? amikor elkezd téged szidni neki, akár szóban akár smsben, akkor kéne a párodnak helyre tenni az anyját,hogy ne beszéljen így rólad. ha nem hagyja abba a kedves mama, akkor meg örülhet, mert a fiát se látja majd egy darabig..nem lesz kinek szapulni,majd akkor rájön..

de a párod a leírás alapján nem is véd meg.ez a gáz..

2016. ápr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
még annyi jutott eszembe,hogy te is persze visszaszólhatsz neki.. hogy 10 évvel fiatalabbak azok a lányok,nincs is közös témátok.meg különben is, miért kéne jópofizni velük? de mindegy egyébben is megmondhatod a véleményed. nyilván nem kell gorombán, hanem csak amit gondolsz
2016. ápr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem ez lesz az első kapcsolat, amit anyós szétbarmol, nem is az utolsó.

Csak azon tudsz változtatni, hogy most vagy később.


Mi lesz ha szülsz?!

Onnantól pokol lesz az életed, kilépni pedig még nehezebb.

Főleg így, hogy a párod passzívan tűri, hogy az anyja téged pocskondiáz.


Vele beszélnék a helyedben: bocs, de nem az én dolgom hogy leállítsam az anyád. De ha ennyire utál, és mindenáron el akar üldözni mellőled, akkor legyen még az akarata. Elmegyek, és mindketten boldogabbak leszünk mással.

Tovább ezt nem viselem el, nem akarok ebbe tönkremenni.


Ha kellesz neki, eltiporja a drága mamát.

Ha hagy elmenni, akkor meg telebeszélte úgy a fejét, hogy lassan ő szakított volna.


De én a helyedben kilépnék, a gyenge párod meg a paplan alá is anyuval bújjon, ha hagyja hogy a párjàt elmarja.

2016. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Pattanj amilyen gyorsan csak tudsz!! Az a pasi aki nem véd meg és nem áll a sarkára az egy csapnivalò férj lenne..Jesszus gondolkodj már...szülsz majd egy két gyereket és nincs hova tovább. Mert ilyenkor erősebb a kapcsolat hiszen ketten vagytok, és ez a max? El kell költözni jò messzire ..ha mindenképp ez a pasi kell .
2016. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A parom meg nem a ferjem es emiatt en meg azert varni akarok, o mar elcett volna. Tavaly is ezt csinalta es megvedett a parom. Az lett belole, higy nem talalkoztak, nem beszeltek, az anyja ezerrel kuldte a lelki terror facebook uzeneteket - en letiltottam facebookrol es szamotbis cserelem -, sms-ekkel bombazta, es parom konkretan depresszios lett. Neki nagyon fontos lett volna hogy jol kijojjon a csalad. Miutan kicsit javult a kapcsolatunk, parom jol lathatoan jobban erezte magat es ezert sem akarok haborut. Szerinte felesleges beszelni az anyjaval mert o mindig ilyen volt. Soha senki nem felelt meg neki es mindenkiben a hibat keresi. Kuveve azokban a lanyokban akit o neha kiszemelget es kepet kuld paromnak hogy o es o jobb lenne mint en. Parom ugy kezeli hogy nem valaszol neki ilyenkor. Tudom hogy rossz 2 tuz kozott lennie es megviseli, de azt is tudom hogy az anyjat nem lehet jo iranyba donteni. Azt nem akarom hogy megint honapokig ne beszeljenek miattam. Viszont sajnos ha az anyja belelendul megint, azt mar lehet nem fogom tudni elviselnu, tul erzekeny vagyok.
2016. ápr. 1. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!