Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak, hogy anyósom...

Mit csináljak, hogy anyósom ne vegye észre, hogy utálom?

Figyelt kérdés
Most született babánk a párommal és anyósom mindig jön és beleszól mindenbe. Mikor már a hangját is meghallom rosszul vagyok tőle. És mikor próbál velem beszélni már nem tudom nem kimutatni,hogy utálom,mert bármit mond idegesít.
2016. ápr. 1. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Tök egyszerű.

Kedves Xy, értékelem a segítő szándékod, de köszönöm, boldogulok, ha valamilyen tanácsra lesz szükségem, akkor majd kérdezek. A látogatásaidnak nagyon örülünk, de légyszíves ekkor és ekkor ne gyere, helyette ekkor és ekkor gyere.

2016. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha beleszol valamibe megmondod: A problemaimat sajat magam szeretnem megoldani.
2016. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Én kértem, hogy csak akkor jöjjön,ha a férjem is otthon van.
2016. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
De mivel váltotta ki ezt az utálatot? Azzal, hogy beleszól a dolgaidba? Az én anyósom is beleszól, de nagyon nem érdekel. De ez nem ad okot arra, hogy utáljam. Ő ilyen. A férjed mit szól ehhez?
2016. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
"Anyuka, ez nem a maga dóga. Kér egy csésze kávét?"
2016. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
mért anyoshoz vállaltatok gyereket
2016. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon átérzem. Főleg, hogy új helyzetben vagy, szórakoznak még a hormonok, és pont az okoskodás nem hiányzik... Nálunk rövid időre megoldás volt, hogy párom megmondta az anyjának, hogy állítson magán, mert sok belőle, és én nem tűröm a beszólogatásokat. Időről időre sajnos szükség van erre.
2016. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én is azt mondtam,hogy csak akkor jöjjön ha itt van a párom is. De úgy is sok belőle.

Az olyanok miatt utáltam meg,hogy jött a múltkor hozzánk és mondta,hogy a (4 hetes csecsemő) mindig alszik amikor ő jön, szóval ő most megy és felkelti,mert látni akarja.(A fiam egyébként hasfájós és örülök ha sikerül elaltatni.) Mondtam neki,hogy nem kell felkelteni, ő meg megy be és onnan kiabál,hogy jajj nem kelti ő csak megnézi. Mondanom,sem kell hogy a gyerek egyből felkelt.

Már most minden alkalommal elmondja, hogy majd ha megnő ő megtanítja verekedni. Hiába mondom, hogy nem kell erőszakra tanítani ő folyamatosan elmondja.

Élvezi hogy idegesít és azért is mindent úgy mond vagy csinál ahogy én nem akarom.

2016. ápr. 2. 03:25
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Tok mindegy hány éves vagy, addig amig gyerekként viselkedsz, úgy is fog veled bánni. Ha valami nem tetszik, akkor határozottan mondd meg!

Ha felkelti a gyerekedet, akkor udvariasan kikiséred. Ha zavar, akkor kérd meg, hogy most hagyjon benneteket pihenni.

Egyet tudatosíts benne, hogy te vagy az anya, te döntesz. Ha ráhagysz dolgokat, attól csak vérszemet kap, és egyre jobban rátok telepszik.

Ha nála laktok, akkor pedig ne csodálkozz, ha irányítani próbál, hiszen már eleve rá vagytok utalva.

2016. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezt miből veszitek, hogy nála lakunk? Nem értem. Nem lakunk nála. Egyébként nem akartam vitát. Nagyon nem szeretek vitatkozni. És még az udvarias kikísérésből is az lenne.
2016. ápr. 2. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!