Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet kizárni egy...

Hogyan lehet kizárni egy negatív embert a gondolataimból?

Figyelt kérdés
A férjem nővére nagyon furán viselkedik velem, ha meglát egyből stílust vált, hozzám se szól, flegma lesz. Már ez megy évek óta, egyre jobban idegesít már, ha kapok valamit a férjemtől, irigykedik, megjegyzést tesz, látványosan "szenved". Hogyan kezeljem ezt úgy, hogy ne süllyedjek le az ő szintjére, de azért a tudtára adjam, hogy nem érdekel? (ami persze nem igaz, mert nagyon rosszul esik) A férjem nem áll ki mellettem, mert nekem nincs szavam vele szemben, inkább úgy van vele, hogy viseljem el én, mert a nővére mindig is ilyen volt.

2016. ápr. 2. 11:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a nőről tudni érdemes, hogy nagyon nem ad a környezetére, se magára, nem takarítja a saját otthonát ,nálam meg pont fordítva.
2016. ápr. 2. 11:35
 2/9 anonim válasza:
87%
Egy könyvben olvastam, hogy el kell képzelni az illetőt, vagy legalábbis az arcát, hallani ahogy mondja a dolgait, majd képzeletben rátenni az orrára egy piros bohócorrot, így látni ahogy mérgesen vagy bárhogy továbbra is mondja a dolgait, majd a hangját is torzítani pl mikiegérhez, vagy donald kacsa hápogásáhotz. Máris nem lesz annyira frusztráló ha rá gondolunk. - Nekem használt :)
2016. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D :D ez jó!!!
2016. ápr. 2. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
engem hasonló szituban az bántana, hogy a férjem nem áll ki mellettem... Nálunk volt hasonló, de a férjem elrendezte. Innentől pattoghat a testvér, mert kit zavar a kistílűsége. az az ő baja, nem a miénk.
2016. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
86%
Azért az vicc,hogy a férjed nem áll ki érted...meg tűrd el mert ő ilyen...férjednek kéne vele beszélni.nővére előtt csak mosolyogj ne lássa azt rajtad hogy felidegesít. A férjed meg szégyelje magát....
2016. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Mivel te kerültél be a családba,nem várhatod el a férjedtől tyúkperen veszekedjenek a testvérek.Az anyósodnak is azért tőrdöfés lenne.Egy anya se szereti a gyerekei gyűlölködnek.Nem is kell.Állj te ki magadért!Egy szó mint száz,rakd helyre!Amikor pl felgmán beszél veled.tudja már hány kg-os veled szembe.Ha már évekig ez ment,legalább tisztán lássa hányadán álljon veled szembe még az elkövetkezendő sok évbe. nem kell ezt túlspilázni.Sose bírt téged nem mindegy?:)ne legyenek már jó napjai
2016. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
biztos leszbikus, bár ilyen erősen nem fogalmaznékm de azt szokták mondani, vagy skizofrén, vagy depressziós szegény, nem lehet semmi más magyarázat, valami pszichés zavar, vagy szexuális görcs, azt hiszem talán a homoszexualitás már nem oda tartozik, az már nem számít sértésnek, velünk is élt a sógornőm, de mi jóba voltunk
2016. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
beszélj pozitívan, hátha ráragad, szépen, stigmák és előítéletek nélkül
2016. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell kötelezően elviselned. Ha nem akarsz vele lenni ott hagyod és nem kell egy lakásba lenned vele.
2016. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!