Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen negatív az...

Másnak is ilyen negatív az anyja?!

Figyelt kérdés

Kb indenre húzza a száját, mindenre nemet mond , kb csak azt akarja,hogy dolgozzak,aztán itthon üljek! 22 éves vagyok.

Gyakran eljárok a munkatársaimmal,ide oda arra is húzza a száját,hogy minek megyek?! Már amikor tervezzük,hogy megyünk valahova,már azon gondolkodom,hogy mikor szoljak neki,hogy megyek valahova!

Általában nem szoktam megmondani,hogy hovamegyek,vagy s a ténylegeset nem. Amikor ellenkező műszakba vagyunk,akkor jó,nem kell beszámolni,hogy hova megyek, elmegyek, haza megyek,Zt mintha semmi nem történt volna! Apámnem vergődikezen,hogymikor hova megmilyen gyakran megyek.

Mit tehetnék?


2016. jan. 24. 07:50
 1/7 tiborciusz ***** válasza:
100%
El költözöl...
2016. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22 éves vagy, dolgozol, eltartod magad, s nem kell beleszólnia.
2016. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog,ha felnő a gyermek azt el kell tudni engedni.Ne enged ,hogy ezt csinálja veled.Felnőtt vagy,azt csinálsz amit akarsz.
2016. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, majd megszokja. Anno én minden péntek-szombat este leléptem, aztán reggel mentem haza. Egy idő után már azt furcsálták , ha néha nem mentem sehova. De volt nem egyszer olyan is, hogy szombat reggel felültem a motoromra, és vasárnap este mentem haza.
2016. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem tudatosult benne az hogy felnőttél és mehetnéked van erre arra még ha velük is élsz mert neked könnyebb anyagilag és gondolom a saját pénzedből mész el erre arra nem az övéből.


Anyudnak el kell fogadnia hogy felnőttél és mehetnéked van. Becsületesen eljársz dolgozni, van kereseted akkor probléma nem lehet.


Nálam idehaza ilyen gond akkor sem volt amikor még tanuló voltam vagy épp munkanélküli. Igaz akkor figyeltem arra hogy a kevés pénzem ne verjem el teljesen de akkor sem volt ebből ügy ha elmentem itthonról valamerre csavarogni. Szüleim tőlem annyit kérnek hogy segítsek be az itthoni dolgokba ami ugye alapvető, meg néha autóval anyámat vigyem el erre arra mert ő nem tud vezetni meg nem is akar, ez oké akkor megbeszéljük hogy mikor és ennyi, nem csinálunk belőle problémát.

2016. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy él vagy akar élni,hogy csak spórolunk vagy is ő,mert a holnaprais gondolni kell.. A mai napotneméljükcsak mindig aznap a holnapit.. Perszeha holnapkell 3 millió akkor ott van.. Kb így, azt semmire ne költsünk.. Én nem igy élek,nem verem el az egész fizetésem,de ha mndjuk egy 5-10 000-et elverek szórakozásra az élmény miatt nekem megéri .

Kocsit akarok venni.,de az is,hogy minek?!

Talán mert mondjuk egy 20 perces út nem lenne mondjuk egy óra a busz miatt!

Élem én az életem megyek ide oda azt veszek amit akarok ebben nem tud korlátozni. Meg ha úgy sincs ott akkor nem tudjamegakadályozni h megvegyem ezt vagy azt. Teljes mértékben a sajt pénzemet kôltöm.

Az zavar az egészben,hogy bele szól,hogy minek,minek..

Másnak az anyjaoda dja a gerekének akocsit vagy küldi szórakozni vagy nem pofázik bele, nem aztmondja,hogy maradjotthon.. Minek mész.

Néha úgy szoktam,hogy mnka után hamegyünk vhova akkor ő ugygondolja,hogy tuloráztam azért jövök később.. Na mind1

Felvetettem akülföldi munkát mondom több pénzt lehetnekeresni.. Hátmitnek nekem a sok pénz?! ..gyűjtögetni,meg tárolni.

Vannak hasonlo korumnkatársim mint anyám,de azok olyanlazák még a gyerekükkel szemben is.. Látom ezt vagy érzòdik ahogybeszélnek roluk.

2016. jan. 24. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki nem volt lehetősége fiatal korában szórakozni vagy megvenni olyan dolgokat, amik szórakoztatóak, pl. könyv, mozijegy, koncertjegy.

Amit tehetsz, az az, hogy gyűjtesz pénzt és elköltözöl. Lakhatsz más fiatalokkal albérletben, nem kerül olyan sokba, mint egyedül elmenni de a lakótársak nem szólhatnak bele az életedbe.

2016. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!