Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék jobban fognak...

Anyósomék jobban fognak ragaszkodni hozzá?

Figyelt kérdés
Anyósomékhoz hazaköltözött a fia a barátnöjével,meg a közös majdnem 1 éves gyerekükkel.Énis babát várok,de nemtudom olyan érzésem van,hogy azt az unokát jobban fogják szeretni mert mindig velük van mint a miénket.Szerintetek ez általában igy szokott lenni?Félek ha megszületik a gyerekem ,nem jönnek majd hozzá,mert a másik unokával lesznek otthon.
2016. ápr. 3. 21:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sajnos csak igazam lett.augusztusban megszületett a babám.azota3 - szor volt itt negyed orat,az alatt az idö alatt is csak a masik unokáját dicsérte mesélte milyen tündér.ugyhogy az aggodalmam nemvolt alaptalan,jol gondoltam már elöre.nagyon rossz,föleg a párom miatt,mikor látja az én családom oda van érte az ö szülei meg...és 5 percre lakunk.

Igaz mi is 2 -szer voltunk csak,de mikor elmentünk közölte jaaj imádlak drágám de annyi dolgom van...és meg sem fogta,közben lejött a szobábol másik unoka,természetesen felkapta ölbe agyon csokolta,hogy mennyire imádja...énmeg felpakoltam gyereket és hazajöttem. :(

2016. okt. 10. 01:26
 12/14 anonim ***** válasza:
22%

"Nem féltékeny vagyok,csak tudom sajnos milyen érzés ha egyik- malásik unokát jobban szeretik,és nem szeretném ha a gyerekem is igy nőne fel"


Sajnos vannak dolgok, amiket nem te döntesz el. Ez is egy ilyen. Bármit tehetsz anyósod ilyen marad, a megkülönböztetés meg lesz. Ehhez a helyzethez kell alkalmazkodnod. Nem tudod a gyerekedet burokban nevelni egy olyan világban, amit megálmodtál neki. Mert mások nem a te elvárásaid szerint élnek.

2016. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát tapasztalatból mondom hogy rossz a megkülönbeztetés. (Anyukàm jobban szereti segiti a két testvérem) de addig örülj még anyós nem lóg a nyakadon. Anyósom unokái szomszéd faluban vannak évi 1-2x talàlkozik velük. Én a 4. Hónapban voltam mikor anyós bejelentette h majd odaköltözik hozzànk stb. Pàrom màr összeveszett vele igy remélem megúszom majd ezeket a dolgokat. Semmi kedvem még öt is pesztràlni majd.
2016. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nemhinnél olyan nagy luxus lenne ha az én gyerekem is szeretné.és szerintem mindenki ugy szerrtné nevelni a gyerekét hogy a legjobb legyen neki,de a szeretetnek alapnak kéne lenni nem a megkulomboztetésnek.dehat lehet téged nem bántana.jo neked.engem nagyon bant mert az a gyerek semmivel nem kulomb...beletorodok persze,annyiszor viszem amennyiszer ö jön...

Csak nem tudom megérteni miert vannak ilyen emberek akik kivételeznek az unokaik kozott.én nem tudnám megtenni

2016. okt. 10. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!