Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Valóban igaz az, hogy ha nem fogadnak el az anyósomék, akkor a gyermekemet sem tudják szeretni?

Vannak rá jelek, h nincs minden rendben, főleg, mikor a többi unokával együtt van a gyermekem a nagyszüleinel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: anyós, após, unoka, elfogadás

2016. ápr. 17. 14:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem igaz. Engem sosem fogadtak el anyósomék, és ezt meg is mondták. Viszont a fiamat vagyis az unokájukat imádják.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2016. ápr. 17. 14:37 Privát üzenet
Nem igaz. Engem sosem fogadtak el anyósomék, és ezt meg is mondták. Viszont a fiamat vagyis az unokájukat imádják.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont 2016. ápr. 17. 14:40 Privát üzenet

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont 2016. ápr. 17. 15:49 Privát üzenet
Az én meny jelöltem,nagyon megutáltatta magát.Az eszemmel tudom,ha netán lesz gyerekük az a gyerek nem tehet róla olyan az anyja amilyen.De bevallom a hátam közepére se kívánok unokát tőle.Azt is tudom,ha lesz felhasználja majd arra avval zsaroljon nem láthatom,és el is fog követni mindent én legyek a mumus.csak nem tudja nem leszek rá vevő.Na akkor fog meglepődni.nem azért nem fogadtam el,mert a fiam..nálam nincs anyuci pici fia.Ez a nő gyárilag nem normális. .

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont 2016. ápr. 17. 18:15 Privát üzenet
És tessék mondani, mégis milyen embert nevelt, ha az "gyárilag nem normális" nőt választ, aki előre készül, hogy a majdani unokával zsaroljon? Nyilvánvalóan a párja áldásával ugye... valami abban a családban nagyon durván kisiklott.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont 2016. ápr. 17. 18:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves4.! Köszi a hozzászólást!

# 6/15Időpont 2016. ápr. 17. 18:38 Privát üzenet

Kerdezonek:

Engem sem fogadtak el ex anyosomek, az unokat viszont szeretik. Nem tartom veluk a kapcsolatot. Az exem reven viszont latjak az unokajukat. Sok anyosnak nincs annyi esze, hogy belassa, hogy az unoka erdekeben (vagy hogy lathassa az unokat) jo kapcsolatra kell torekedni a mennyel.

4-esnek: Miert nem kedveli a menyet? Miket csinalt?

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2016. ápr. 17. 18:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, és igazad van!

# 8/15Időpont 2016. ápr. 17. 19:33 Privát üzenet
Szerintem akár milyen is az unoka anyja ,arról nem a gyerek tehet.Szerintem nem igaz,hogy a gyereket sem lehet akkor szeretni.4-nek csak annyit,hogy mindent elkövet,hogy ne legyen unokája...Nem igazán van köze hozzá ha a fia szereti,és az unoka sem tehet majd róla ,hogy a családban ekkora a feszültség.Az unoka a fiuból is lesz,és a fiának hogy fog esni ,hogy a gyerekhez nem ragaszkodik,aki mellesleg teljesen ártatlan tündér lesz lehet...Az ilyen soha nem értettem meg,és nemis akarom megérteni elfogadni.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2016. ápr. 18. 13:48 Privát üzenet
Én az unoka szemszögéből látom: anyukám beszélő viszonyban sem volt az apai nagyszüleimmel, de minket, unokákat imádtak. Akkor nem tűnt fel, csak utólag visszagondolva, hogy például amikor karácsony vagy húsvét másnapján átmentünk a nagyszülőkhöz, anyának mindig épp fájt valamije, ami miatt nem tudott velünk tartani, mert le kellett pihennie.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2016. ápr. 18. 20:06 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megőrjítenek az anyósomék, mit lehet csinálni egy ilyen helyzetben?
Anyósomék jobban fognak ragaszkodni hozzá?
Miért csak velem ilyenek anyósomék? Mindenki tegezheti őket.
Kitehetik a nővéremet anyósomék a lakásból úgy, hogy a gyerekek ott laknak?
Kapcsolat újrakezdése után anyósomék nem túlzottan boldogok, tanács?
El kell adnunk a párom házát, de anyósomék ott élnek. Hogyan beszéljük ezt meg velük? Mit lehet ilyen esetben tenni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Anyós, após rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!