Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valóban igaz az, hogy ha nem...

Valóban igaz az, hogy ha nem fogadnak el az anyósomék, akkor a gyermekemet sem tudják szeretni?

Figyelt kérdés
Vannak rá jelek, h nincs minden rendben, főleg, mikor a többi unokával együtt van a gyermekem a nagyszüleinel.

2016. ápr. 17. 14:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. ápr. 18. 20:45
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem igaz. Engem sosem fogadtak el anyósomék, és ezt meg is mondták. Viszont a fiamat vagyis az unokájukat imádják.
2016. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaz! Én pont így vagyok! Nem fogadtak el anyósomék és a kisfiamat sem szeretik!
2016. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is itt vagyok. Nem jól jövünk ki, 10éve vagyok a családban, de semmit sem tudtam még jót tenni, már nem is nagyon akarok. Van egy 4 éves lányunk, hanyagolják szegényt nagyon. Ő vágyik oda, mert a sógrom gyerekei mennek rendszeresen. :( Remélem az élet visszaadja nekika fájdalmat, amit a lányomnak okoznak.
2016. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#4-es

Én is kíváncsi lennék mit tett az a nő,hogy utalod. Én speciel nem zsarolásként fogom használni a gyereket,de rossz viszony esetén nem lesz kedvem átvinni az tuti (egy bizami kapcsolat fontos). Viszont,ha anyós nem kíváncsi rá csak megkönnyíti a helyzetemet.:) Ha a gyerekem vágyna a nagyira én nem fordítanám ellene,de magamtól tuti nem küldeném.


Az én nagymamám nem kedvelte az apukámat sokáig és még unokát sem akart. Ennek ellenére csodás nagymama lett,aki tele van hibákkal,de minket szeret. Igazából,ha aput még nem szeretné vagy sértegetné én tuti visszautasítanám. Szóval azért nem mindegy milyen a kapcsolat a szülőkkel emiatt.

2016. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!