Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinevetni a másikat, mert...

Kinevetni a másikat, mert rekedt/nincs hangja éppen?

Figyelt kérdés

Én vagyok rosszul beállítva vagy tényleg teljesen rendben van, hogy kinevetjük a másikat mert beteg volt és be van rekedve/nincs hangja?

Beteg voltam és már csak köhögök és néha elmegy a hangom. Ebédelni mentünk anyósékhoz tegnap amikor be voltam rekedve és amikor kérdezett valamit, válaszoltam és elment a hangom a végén. Erre elkezdett nevetni rajtam, de úgy hogy fogta a mellkasát, vörös lett a feje már és hullottak a könnyei, hogy ez milyen vicces! Elég kellemetlen volt az egész, nem hogy így. Férjem rendre utasította, hogy viselkedjen, lesz ő még olyan helyzetben, hogy mi is nevethetnénk rajta. Erre ő: jaj ugyan, olyan nem lesz, ő egészséges!

Azóta most reggel is felhívott hogy mi megkaptuk-e már a netszámlát (nem is egy szolgáltatónk van, nem is egy városban lakunk, szóval direkt...) és szintén eljátszotta ezt, mert be voltam rekedve.


2016. ápr. 18. 08:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%

Idióta az a nő..

Én a helyedben simán közölném vele, hogy nem ez a vicces, hanem amikor te fogod őt pelenkázni, úgyhogy húzza meg magát.. :)

2016. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
Remélem ennél nagyobb öröme sosem lesz az életben.
2016. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Hát hallod, ilyenen utoljára hatodikban röhögtünk... -_- Hú, de felrúgnám... :P
2016. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%
Igen, akkor lett volna igazan vicces, ha te is tudtal volna nevetni, de igy nem. Hat az anyosod nem szazas, mar gyerekkorban tanuljuk, hogy nem nevetjuk ki a masikat, mert nem illik. Legalabb a ferjed szolt neki. Te meg ne menj at betegen az anyoshoz, meg a vegen elkap toled valamit! ;) De inkabb azt akartam irni, hogy gyogyulj meg!
2016. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
Infantilis.
2016. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%
Nem mondom, hogy udvarias, de ezt csak addig lehet eljátszani, amíg valakinek nincs komolyabb baja. Nekem pl. mindig rekedt a hangom, mert csak az egyik hangszálam mozog, ezen nem nevet senki. De ha egy sima megfázástól nem lenne hangom, akkor lehet én magam is röhögnék rajta, és azon sem sértődnék meg ha közeli rokon, barát nevetne ezen, szerintem ez nem a másik "kiröhögése", lehet ezt bántóan is csinálni, meg nem bántóan is. Lehet, hogy az anyósod azt hiszi ennyire pajtiban vagytok.
2016. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%

Sztem sem normalis, de mit varsz egy anyostol? En meg nem talalkoztam olyannal, aki ilyen helyzetet karörvendöen nem hasznalt volna ki, es ezen az oldalon is olvashatod, h mindegyik ilyen! Sajnos, de majd mi jobbak leszünk, ha addig tuleljük...

Sztem nagyon jo, h a ferjed ilyen szituban melletted all, es remelem, h az en ferjem is hamarosan eljut vegre eddig... Bar meg jobban azt kivanom magamnak, h inkabb maradjon meg mindig es örökre a hangom, es neked is! :)

Szerencsere csak gyerekkoromban ment el a hangom, többször, akkor viszont anyu es a hugom viselkedtek igy, kepesek voltak egesz nap ezen vihogni, es senki sem volt, aki megvedett volna. Nagyon rossz erzes, es akkor sajnos meg nem tudtam, hogy nem bennem van a hiba, es barmilyen furcsa is, vannak esetek, amikor az egesz vilag bolond es en vagyok a normalis.

2016. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván én vagyok a bunkó,de én ilyeneken szoktam röhögni,de nem azon,hogy valaki beteg,de hát az a bizonyos repedt fazék hang, az számomra nagyon vicces, de magamon is röhögök ilyen esetben. Meg volt olyan is,hogy valaki lefelé nézett,és úgy nekiment az oszlopnak,hogy kb visszapattant. Na én elszörnyülködtem 3mp-ig,de utána alig tudtam visszafolytani a nevetést,hogy szerencsétlen ne hallja. Párom elég furán nézett rám,de hát velem is megtörtént már és magamon is csak röhögni tudtam,hogy milyen szerencsétlen vagyok. Szerintem amíg ez nem rosszindulatú,addig nincs vele baj.
2016. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
47%
Én is azt hittem, hogy valaki alsó tagozatos osztálytárs ...
2016. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%
Tény, hogy elég hülye humorérzéke van, de mivel azt írtad, hogy beteg voltál, gondolom, megfázás, azért az nem a világ vége, neked sem kellene ennyire hisztisnek lenned.
2016. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!