Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lecsúnyázni,...

Miért kell lecsúnyázni, kinevetni a másikat? :- (

Figyelt kérdés

Fiatal tizenéves lány vagyok.Már többször is hallottam, ahogyan azt modják rám lányok, hogy olyan csúnya ez a lány...biztosan nem képzeltem be, mert más is hallotta:( annyira elkeseredtem, mert tudom, hogy nem vagyok egy nagy szépség, mégis szomorúságot okoz:( ennek ellenére sokan mondják, hogy szép vagyok...de akkor most melyik az igaz?

a mások dolog, ami nagyon szomorúságot okoz nekem, hogy sokszor látom, hogy össszesúgnak az emberek, többnyire lányok, és mosolyognak rajtam...annyira furának érzem már magam, legszívesebben elbújnék, ahol senki sem lát:(

valóban csúnya lennék, vagy ezt nem csak a kevésbé szép lányokkal szokták?

azt még azért leírom, hogy teljesen hétköznapi, átlagos lány vagyok, öltözködésben és sminkben is...már a ehető legegyszerűbb dogokat választom, de így is...:(

képet nem szeretnék felrakni...

igazából a kérdésen az lenne rövidítve, hogy ha valakire azt mondják csúnya, mosolyognak rajta, akkor az valóban úgy is van?

18/l


2012. máj. 27. 16:11
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
*lehető
2012. máj. 27. 16:14
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem úgy van, ez csak azt jelenti, hogy a korhoz illő elvárt agyi szint nincs meg nekik ergó ostoba libák akik majd a mély torkukkal keresik majd meg a pénzt, vagy azzal se. Szar az életük ezét más szomorúságából nyerik az erőt mert igazi barátaik és boldogságuk az nincs, csak még nem tudják.
2012. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
87%
Nem, lehet,hogy irigykedfnek rád.Az egyik barátnm is minden szép lány lekuváz és minden. Mindi mondja, hgy nézd hogy ki van az sminkelve s közben csakey kicsit van. Vannak ilyen emberek. Amugy rám is mondják, hogy szép vagyok és a fiúk is néznek, de vannak akik megmondják,hogy milyen csunya vagyok. Szerintem én csunya vagyok, de vannak apró jelek. Ugyhogy én sem tudom,hogy kinek hidjek.
2012. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ha az lennél fel se tűnnél nekik, szerintem inkább féltékenyek valami miatt.
2012. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%
Mutass képet, megmondom mi az igazság és hogyan változtass. Kegyetlen őszinteségemről vagyok híres.
2012. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak féltékenységből mondják ezt nem hiszem hogy csúnya lehetsz főleg hogy szolid a megjelenésed. Manapság az egyszerűbb kinézetű lányok a menők, én azt mondom. Emiatt kár idegeskedned szerintem. Ha gondolod küldj privátban képet ha akarsz nem várom el és én megmondom a véleményemet rólad de csak ha akarod, nem kötelező!
2012. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenység is lehet, illetve valószínűbb, hogy egyszerűen van akinek tetszel, van akinek nem. Híres, közvélemény szerint szép színésznőkről is hallottam már, hogy csúnyának mondták őket - kinek mi a szép.


Én is voltam már "a világ legszebb nője" és "ha ilyen arcom lenne, utcára se mennék" is. Van akinek tetszik a külsőm, van akinek nem. Olyan embert nehezen lehetne találni, aki mindenkinek tetszik.


Az, hogy ezt ilyen primitív módon teszik szóvá, már jellemhiba.

2012. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%
Hagyjátok már ezt a féltékenység dumát! Baromság! Ezzel nem segítettek neki, ha bebeszélitek neki, hogy biztos csak féltékenyek rá! Rám még senki se mondta féltékenységből, hogy csúnya vaygok! Van sok kifejezetten gyönyörű barátnőm és rájuk se mondták soha, hogy csúnyák! A szép lányokat féltékenységből max lekur.vázzák, beképzelt hüly.e pics.ázzák, de nem mondják azt rájuk, hogy csúnyák!
2012. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat:) a bíztatásoknak nagyon örültem:) attól tartok, hogy ha nem féltékenyek...akkor...ajj...:( oké...elfogadom h nem vagyok szépség, de miért kell még nevetni is:( én nm látom magam viccesnek:(

nagyon kedvesek vagytok, hogy megmondanátok képről az véleményeteket, de már képet küldeni sem merek:D

várok még válaszokat!

2012. máj. 27. 16:56
 10/39 anonim ***** válasza:
96%

De neked jobb sorsod van mint nekem! 2 héttel ezelőtt csütörtökön előzni akartam egy velem egyidős 2 fiút,erre nézd

ott a Xy és belém hajtott a biciklijével. Nekem meg védelemből fel kellett emelnem a biciklivel együtt erre amikor letettem,fülön vágott. És akkor elkezdtem vele verekedni. Mit hallok most kedden? Nézd ott az a lány aki összeverekedett Xy-nal. És akkor elkezdenek csúfolni. Van aki csúfol,nekimegyek aztán elfut. :( Irigykednek. De megnézném őket 20 év múlva. Mondtam is annak a fiúnak:mi van csak lányokat tudsz megverni??!! Bírd ki még ezt a pár évet. Én is ki tudom bírni még ezt a 6 évet. Aztán elhagyom ezt a várost! Ne is törődj velük. Hagyd rájuk. Azok a lányok biztos nem szebbek nálad! Lehet azért csúfolnak,mert tudják,hogy jó szívű vagy.

2012. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!