Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális? Anyós hazaköltöztetn...

Normális? Anyós hazaköltöztetné a férjem ezért?

Figyelt kérdés

Férjem múlt héten eltörte az egyik combcsontját és a másik lábán a bokáját. Műtötték,tegnap engedték haza. Felkelni nem tud,sok hétig egyedül nem is fog.

Melóban nem vehetek ki 2 hónap szabit,de megoldjuk,8 ig itthon vagyok,délben hazajövök 1ig,4 után itthon vagyok. Ha munkaidőben kell neki bármi egyik szomszéd gyeden levő gyógymasszőr,ő egyébként is fog átjárni tornáztatni,hívható lesz bármi apróságért,ha nincs itthon,akkor 2vel arrébb lakik a nyugdijas exgyerekorvosunk,ő is segít.

Anyós egy hete azért visít,szó szerint,hogy ő viszi haza a férjem,napi 24órás segítség kell neki,ő meg tudja oldani,a férjem is biztos csak miattam nem hozzá vitette magát haza. Hozzáteszem,anyós 130 kmre lakik,átbeszéltük a férjemmel,ott nincs olyan gyógytornász akit ismer és naponta tud jönni és engem se csak hétvégén akar látni.

Holnap szerintem veszek két uj sim kártyát,mert anyós óránként telefonál...


2016. ápr. 24. 10:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Mondja meg a férjed hogy NEM! És kész.

Ha hív és rákezd leteszitek szó nélkül, majdcsak megtanulja!

2016. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%

Férjem múlt héten eltörte az egyik combcsontját és a másik lábán a bokáját. Műtötték,tegnap engedték haza. Felkelni nem tud,sok hétig egyedül nem is fog.


A keresztlányom tavaly kirepült az autóból, nyílt, szilánkos combcsonttörés, a fertőzésveszély miatt a combizmát tenyérnyi helyen eltávolították... 10 nap után jött ki, következő héttől simán közlekedett mankóval, autóba ki-be, gyógytornára. Kicsit túlzol. Vagy hazudsz. Nem kell, nem is szabad hetekig feküdnie...

Egyébként meg nekem nem lenne bőr a képemen egy nyugdíjas idegent (mert a gyerekorvos az) ugráltatni. Költözzön hozzátok az anyós. MEgérdemelnéd.

2016. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van anyósodnak, a férjednek sokkal jobb lenne, ha lenne mellette valaki napközben. Még jobb lenne, ha ő menne hozzátok, mert akkor a gyógytornász is megoldott.
2016. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

#2 Tanulj meg olvasni...


A keresztlányod az egyik lábán szenvedett törést.

HA az egyik lába tört volna, akkor persze, hogy nem fekszik hetekig, de szerinted egy bal törött combcsonttal és egy jobb törött bokával mit fog kezdeni?!?! Ne legyél már ennyire hülye.

Osztod az észt, de olvasni nem tudsz.


A mankó arra van, hogy az egyik lábat helyettesítse. A kérdező férjének egy ép lába sincs.

Amíg a bokája rendbe jön, 3-4 hét is lehet miután nem tudja használni normálisan (egyébként gyorsabb lenne a gyógyulás)

Azután már talán fel tud kelni és tudja használni a combcsonttöréses lábát.


Szerintem elég sokat otthon leszel, a gyógytornász naponta jár hozzá és ha nagyon kell még át tudnak menni hozzá.

Délelőtt 4 órát lenne nélküled, de tegyük fel, hogy akkor megy a gyógytornász. Akkor már csak 3. Illetve délután is 2+1 óra egyedül.


Szerintem ennyit ki lehet bírni..


Oda kell pakolni mellé vizet, könyvet, gyümölcsöt, zöldséget, hideg kaját, így nem hal éhen.


Szóval anyósnak meg kell mondani, hogy nem költözik haza a férje...ha nagyon szeretne, akkor jöjjön fel ő. Egyébként nálunk biztos ez lenne, ha ilyen történne a párommal. Anyósom feljönne, nálunk lakna amíg szükséges és ennyi.

Ettől függetlenül szerintem a Kérdezőék rendszere is épp elég, nem lenne egyedül sokáig a férje.

2016. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Csak jobban tudja az orvos hogy felkelhet-e,haza is csak betegszállito hozhatta.Nem szimplán eltört,végigrepedt felfele,ezért nem mozoghat. Csak a poén kedvéért végzi kacsába a dolgát...

Nem a két szép szemünkért kapjuk a segítséget hidd el.

Anyós egyébként költözhetne,de nem hagyja otthon a rengeteg háziállatot és a férjét sem.

2016. ápr. 24. 11:14
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Elnézést, rosszul írtam... Délelőtt 2+1 óra egyedül, aztán 3.
2016. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
Én csak óvatosan feltételezem, hogy anyósnak nincs férje és ez az egyetlen gyereke.....
2016. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Van férje. Férjem apja nagyonrég meghalt,férjem nem emlékszik rá,kicsi volt, tizensok éves volt amikor ujraházasodott anyós, negyven körül már nem vállalt másik gyereket.
2016. ápr. 24. 12:31
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Meg kell neki mondani, hogy sajnos naponta szüksége van gyógytornára, és a feleségét sem hétvégente akarja látni! Ha segíteni szeretne, szívesen látjátok! Nem hiszem, hogy az állatokat nem bízhatná pár hétre a férjére! ;)

Egyébként meg ha a férjed szellemileg OK, és minden ki van készítve mellé, semmi probléma nem lehet.

2016. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Felnőtt emberek vagytok, és így döntöttetek, kész. Miért kellene bárki felé magyarázkodnotok, beleértve anyós pajtit is? Ha ezt nem érti meg, akkor le kell tenni a telefont. Nem értem, miért kell örökké mások életébe belepofázni, különösen a felnőtt gyereket lehet nagyon hatékonyan elmarni az embernek magától ilyen módon.
2016. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!