Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy felejtsem el az exem...

Hogy felejtsem el az exem családját?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szerettem őket, ők is engem. Majdnem egy évig volt szerencsénk ismerni egymást, minden családi összejövetelre meghívtak, vasárnap a szülőknél ebédeltünk, és teljesen befogadtak maguk közé. Annyira szuper szülők voltak, hogy álom anyós és após lett volna belőlük. És az exem testvére lett volna a legjobb sógornő a világon.

A szélesebb rokonságot is ismertem már, ők is szerettek, hívtak minden hová. Egy kicsit álompárként is voltunk kezelve, már várták az összeköltözést és azt mondták hogy csak úgy ragyogunk a szerelemtől.

A barátom most eldobott egy másik nőért (nagyon hirtelen, senki se sejtette, én se éreztem hogy készül valami, a viselkedése nem változott), mivel már majdnem össze is jöttek - a hátam mögött -, gondolom hamar hazaviszi bemutatni.

És ez most olyan rossz érzés :( Kicsit üresebb az életem nélkülük, hiányoznak nagyon. Feltételezem az exem tesója is inkább az új lánnyal fog lógni mint velem, hiszen a bátyja az első, amit meg is értek.

Csak olyan nehéz elengedni őket, félek hogy több ilyen remek "másik családot" nem fogok találni. Mindenkinek fontos hogy a barátjával együtt egy jó fej rokonságot is kapjon, én elsőre megkaptam, de vajon lesz még ilyen? :S

Adjatok tanácsokat hogy hogyan felejtsek? :(


2016. máj. 1. 16:56
 1/10 anonim válasza:
Szia ! Próbáld elfelejteni ,és te is keress magadnak egy új fiút ! Ha keresgélsz ,akkor találsz még hasonló jó családot ! Soha nem szabad feladni ! Amúgy megmondta ,hogy miért szakított veled ? (Az oké ,hogy a másik nő miatt ,de konkrétabban ? )
2016. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Ne ülj otthon és ne rágódj a múlton.

Fog jönni másik pasi, akinek lehet nem lesznek ennyire jó fej szülei, de ő remélhetőleg- nem fog megcsalni és kidobni!

Sokkal jobb kombináció!


Egyébként úgy érzem a családot jobban szeretted mint a pasit :))

2016. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha szerettek téged biztos még most is. Nekem is ugyan ez volt a párommal. Anyuék nagyon szerették és mindig kérdezősködtek róla, hogy mi van vele, de nyilván tudták hogy abba nem szabad beleszólni kivel legyek. De amúgy tényleg érdekes, hogy nem a pasid miatt bánkódsz, hanem a családja miatt. Neked a szüleiddel minden rendben van ?
2016. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen muszáj lesz mert neked már nincs közöd hozzájuk. Persze a sogornovel lehettek jóban de ha jofej az új csaj akkor neked ő is felejtős. Akármi is volt a háttérben te a múlt vagy. Valószínűleg ha kedves az új lány is akkor pont így befogadjak mint téged hívják mindenhova és ők lesznek az alompar.

Ezt fogadd el és lépj tovább.

2016. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként.. Tesóm és akkori volt barátja ugyan ez. A fiú megbolondult. Egyik napról a másikra. Mi ugyan úgy tartjuk a családjával a kapcsolatot. A fiú húga az egyik barátnőm és tesómé is. Szóval nem feltétlenül kell őt elengedi, főleg ha jóba voltatok.
2016. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó ez jogos de anyós pl? Meg hát az új csaj aligha dijazna az ex nővel a kapcsolattartast. Ok mondhatod hogy kit érdekel de valószínű addig fog balhezni a srác otthon hogy likvidalva lesz ex. Persze az ex sogornovel lehet barátkozni de ha ő is megszereti az új csajt akkor választania kell úgyis és nyilván a tesója és a lány lesz nyerő pozícióban.

Szerintem (idősebb fejjel) jobb elfelejteni azt a családot. A srác lelepett a család meg úgyis bármennyire szeretett az ő oldalán lesz ami érthető és ha a lány rendben van akkor úgyis pont annyira fogják partolni ahogy anno téged.

2016. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tesóm masszőr masszírozza őket, kávézóba beulnek, nincsen semmi probléma ebből. Jól elvannak. Tudják kezelni a helyzetet. Én a fiúval is jóba maradtam.
2016. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a távolság meg az idő mindent megszéit
2016. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újra felépíteni a saját életed. Amúgy fura tud lenni az élet ilyen téren. Baráti körünkben egy lány 4 évig volt a párjával, ebből 1,5 évet házasságban, végül a lány kezdeményezésére elváltak. Míg együtt éltek, a szülőknél (lány szüleinél) laktak. Az apósa úgy megszerette a srácot, hogy 60 éves férfi létére sírva fakadt, amikor látta, hogy a srác viszi haza a cuccait a lánytól. Elváltak egy éve!, de pár hete mesélték, hogy meghívták halászlére magukhoz a srácot, mikor a lányuk nem volt otthon, csak a szülők. A lánynak azóta új párja van, a srác pedig még mindig össze van törve, és egyedül.


Szerintem tanulság belőle, hogy sokszor a szülők is nehezen válnak el a gyerekük párjától, ha megszerették, plusz mindig az jár jobban, akinek sikerül tovább lépnie.

2016. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves barátnőm is hasonlóan járt. Azóta az ex anyja mintha a legjobb barátnő+pótmamája lenne. Egy darabig szar volt neki, hogy igy nehezebben felejtette el az exet, tudott róla, ill. Igy állandó nosztalgia volt ha találkoztak.

Most boldog mással, már nem vágyik vissza.

Innen visszanézve inkább az ex hozta össze azt a barátságot, a barátság már hosszabb ideje tart, mint maga a kapcsolat a fiuval.

Fura h van ilyen is.

Az anyuka intelligens, felvilágosult nő. Szereti a fia új párját, és nem kavar be sehol, h az ex barátnővel barátkozik.

A srac + a barátnőm amúgy sosem(max2x) találkoznak. Sok városban élnek ( egy Balatoni, Bp+külföld), igy elkerülték egymást, plusz a fiatalok is már máshol élnek.

A barátnőm is meggyászolta a szakítást, bánta h vége a kedves anyós jelöltnek, de azért hamar túllépett és utána sziráldult meg az anyjával a barátság.

2016. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!