Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt Barátom 21 lesz! Anyukája...

Volt Barátom 21 lesz! Anyukája mért dönti el hogy én igenis felejtsem el a fiát?

Figyelt kérdés

Megtiltota ne menjek fel fiához, ma nem értem el fiát (szakitotunk ma véglegesen illetve a fiú)

és mivel nem rétem el a fiút felhivtam édes anyát idegesen agódva nem tud valamit a fiáról?

Mert már mindent láttam!

Erre ő:

meg szeretnélek kérni felejsd el, és rám baszta a telefont! Mért az anya dönti el hogy felejtsem el? Mért tiltsa meg h nem mehetek fel?

SOHA DE SOHA SEMMI ROSSZAT NEM TETEM ELLENE !

Voltak viták volt barátom és köztem még anno.

De áltaános vita volt mindig is! És mindig a fiú dühöngöt anyira mindent szét vert . olyanon is ki akadt a fiú pl hogy én ha dolgoztam akkor miaz rá mosolygok a vendégre...

Én 20 leszek a srác 21 lesz!

Anyukának mért jó igy beleszólni? Pedig a fia régen utálta ezek miatt is egyben! És mindig én csititotam h nee mert anyukája! sose hangoltam ellene, pedig megérdemelte volna! Undorító egy nő!


Valaki tudd adni választ hogy az anyuka mért ekkora egy patkány?

És az a vicc halálos szerelmes vagyok a fiába mai napig , pedig nagyon durván bántot !


2013. dec. 5. 16:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon-nagyon örülhetsz, hogy megszabadulsz ettől a családtól. Ha te akarnál vele később szakítani, azt talán erőszakkal akadályozta volna meg. Így hogy ő szakított már nem tehet semmit.
2013. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
fuss neki mégegyszer, mert ebből semmit nem lehet érteni...
2013. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

az a lényeg az egésznek h mi másfél évig együt voltunk! egyszer már megkérte a kezem komoly kapcsolat volt ez ! Érettségién megbukott a fiú, és én azota nem mehetem fel mikro anyukája fent volt!

És az anyuka ezért is álitoag megtitota hogy felmehessek mert szerinte miatam bukot meg mert igy lett be adva!

És Lényeg héten nagyon nagy viták voltak mert ünnepek is ugye jönnek én szeretm volna vele lenni, de ő ugye nem vihet fel ! és mig réggen mindennap együt voltunk 24órából 30at mostanra már 2hetente 1x 2órára láttam a fiút..

És mivel vita volt a héten szakitot velem egyiknap illetve tegnap is!

És ma hivogatam nem vete fel! Fel hivtam az anyukát , hogy mégis mivan a fiúval és utasitot arra hogy felejcsem el a fiát ! és nem jol tette le a telefont, és halodtam engem kibeszélt!

2013. dec. 5. 16:39
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
A helyesírásod nagyon gáz!!!
2013. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Ha hozzájuk is ilyen szellemi színvonalon közelítesz, mint amit ez az írás tükröz, akkor ne csodálkozz ha a szülők elzárják a gyerekeket ha meglátnak az utcán, mint Süsü elől. Bár ő legalább aranyos miután megszólal. Elvégre az ő DNSét te viszed majd tovább, de aki 20 évesen nem tud leírni egy mondatot sem helyesen, az sikeres ember nem lehet. Egyébként a történetben szereplők egyike sem tűnik százasnak, és hiányzik a teljes kontextus, tehát elég nehéz választ adni. Ha egy 21 éves férfit az anyja meg tud akadályozni abban, hogy szíve választottjával legyen, ott elég nagy gondok vannak. Viszont ha az anyjának nagyobb beleszólása van a kapcsolatotokba mint neked, akkor talán nem ártana jóban lenni vele.
2013. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem a helyes írás itt a lényeg

Sajnos nem tudok írni mivel elvan törve a kezem. Örülük le pityegek 1 szót 1 kézzel.....

Dee én sose értem meg az ilyen embert sose...

2013. dec. 5. 16:43
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

De a helyesírás is fontos, mert most nem analfabéta emberek között vagy, és az értelmetlenség határát súrolod a szövegeddel.

Azt nem értem, hogy miért ragaszkodsz hozzá, ha buta (megbukott a nyamvadt érettségin!!!), agresszív (megvert) és a családja őrült. El nem tudom képzelni mi lehet az ami megfog benne, és nem hiszem, hogy túl sokáig kihúznád mellette mielőtt az intenzívre kerülsz.

2013. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Tedd össze a két kezed és adj hállát az Istennek, hogy megszabadultál töle. Szép estét, és nyugodt életet. Egy jó tanács soha de soha ne maradj olyan férfival, aki bármit is szétver, ha veszekedtek, mert egy szép napon a te csini kis pofidat fogja szétverni.
2013. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

De én még azt az egyet nem értem, hogy ő mocskolja az édes anyámat, és én csak megmondtam neki hallodtam anyukája hogcs mocskol, és én szidom az őő anyukáját? akit alapból utál ?

Hogy is van ez?

És mi köze ahhoz az anyának hogy most a fia kivel járt?!?!és h felejtsem el? ! beteg az ilyen nő ?

2013. dec. 5. 16:54
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Röviden tömören:hagyd ezt a fiút,nem érdemes sem vele,sem az anyukájával foglalkozni!Ilyenkor jön az hogy de hát én SZERETEM!Hát nem..megszokás rabja vagy,normális ember nem akar egy olyannal együtt lenni aki veri,stb..a másik meg azért érezheted így mert ő dobott vagy anyuka teljesen mindegy,és minél inkább nem kellesz annál jobban akarod,a harmadik meg hogy félsz hogy találnál-e mást aki ismeri kis ügyes-bajos dolgaidat és akinek te is..általában ez "népbetegség" a nőknél..Tehát lépj tovább,legyen egy kis méltóságod mint nőnek..

20 évesen találsz mást is akibe ilyen szerelmes leszel ha nem jobban...a helyesírásodra tényleg odafigyelhetnél még ha törött is a kezed..

2013. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!