Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Veszekedés az anyossal. Lesz...

Veszekedés az anyossal. Lesz ebből béke valaha?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk együtt most várjuk az első kisbabankat. Az anyósom úgy le tud támadnI. Tegnap sírva remegve az idegtol jöttem el itthonról ugyanis fel háborodott hogy mi az hogy párom unoka testvére mar tudja a terhességem de a testvére meg nem. Szó szót követett ra adasul párom nem helybe dolgozik tehát csak telefonon beszélünk el mondtam neki hogy hogy meg bántott ő meg fel hívta az anyját hogy ne is szóljon hozzam innentől fogva.

2016. máj. 6. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Ott laksz anyósnál?

El kell költözni, nem egy 1.5 éves kapcsolatba anyósra rászülni, és problem solved✔

2016. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Örülj, hogy a párod kiállt melletted.
2016. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Az nem gyenge, hogy 1,5 éves kapcsolatba odaszülsz, de hogy az anyósod nyakára az még durvább :D
2016. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet ugy gyereket vállalni hogy egy ilyen piti vitában a pasidnak kel megvédenie

sirni és elfutni mint egy ovis...

2016. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi az,hogy "odaszulsz"? Azert, mert 1,5 éves a kapcsolat? Miert, mi a példakép? Ahol hosszú évek utan sem tudjak elszanni magukat? En 9 hónap utan mentem férjhez,de nem gondolom, hogy másoknál kevesebbet erek.
2016. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Bolhából csinálsz elefántot.mit kell ezen remegni bögni
2016. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
54%
Mi az hogy "odaszül"?? Milyen megfogalmazás ez?? Válasz:Szülővel anyóssal együtt élni nem egészsèges költözzetek külön mert megkeseríti az életeteket aztán majd ha kiváncsi akkor meglátogat.
2016. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Na és ha már másfél éve házasok,és előtte még pár évig jártak, csak azt nem írta ide a kérdező?Akkor mivan?

És az hogysírt stb, érthető,mivel terhes és ilyenkor érzékenyebbek a nők.

Kérdező,ugyan így voltam.8 honapos voltam mikor elkoltoztunk egy masik hazba.

nincs mas megoldas,koltozzetek el.

2016. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: nem házasok, hanem másfél éve járnak! Különben azt írná, hogy a férje, és házasok, nem azt, hogy a párja és együtt vannak...
2016. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
jaj Te szegény lány.. Átérzem teljesen, amiről írsz. Én is sokszor éreztem így, ahogy Te anyós miatt. Mostmár csak ünnepekkor találkozom vele- szerencsére. Meg kell hogy mondjam, hogy most vagyok 42, 19 éves korom óta vagyok együtt a férjemmel, de béke úgy lett, hogy nem találkozom anyóssal.
2016. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!