Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Mit gondoltok arról, hogy ha anyósomék abszolút nem foglalkoznak velünk? Többi lent!

Figyelt kérdés
Csak akkor hívják fel a páromat, ha kell nekik valami, kérdezni akarnak valamit, azért, hogy szia kisfiam miujsag hogy vagy SOHA. Ez a páromat egyáltalán nem zavarja, szerinte egy így jó. Engem viszont zavar. Mit tehetnék?
2016. jún. 29. 15:45
1 2
 1/11 Joza válasza:
41%
Ameddig nincs gyermekem, nem avatkoznék bele.Van?
2016. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom nem akarnak rátelepedni a gyerekük nyakára, vagy sosem volt olyan szoros szülő -gyermek kapcsolat közöttük.


Ha őket nem zavarja, ne hergeld, ne boritsd fel a családi békét

2016. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha a nyakatokra járnának akkor az zavarna!

Nálunk is hasonló a helyzet,de ha a gyerekünk visít,hogy baj van akkor minden dolgunkat eldobunk és szaladunk neki segíteni!

2016. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Mit nem adtam volna egy ilyenért... :D

És mielőtt összeházasodtatok sokat beszéltek?

Téged mi zavar ebben?

Hívd fel őket, ha hiányoznak.

2016. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem jól teszik. Ha mind2 félnek megfelel, akkor miért ne lenne rendben?

Ha meg neked hiányoznak, beszélj velük.

2016. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Istenem, mit nem adnék ilyen szülőkért! Nem vagyunk egyformák, ha a párodnak ez így megfelel, akkor neked ez miért probléma?
2016. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ilyen a felnött élet
2016. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, ha olyanokkal hívnak fel az emberek, hogy "nincs semmi mondanivalóm, csak rég beszéltünk", és erről csevegni kell órákig. (amúgy érdekes, de ha ugyanezzel az ürüggyel beülünk egy kávézóba és szemtől szembe csevegünk, akkor nem zavar :D)
2016. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj már neki, hogy békénhagynak. Ezerszer inkább az ilyen, mint a nyomulós. Ezzel legalább nincs baj csak néha jelenik meg, amaz meg az ember idegeire megy de állandóan.
2016. jún. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
örülj neki.
2016. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!